Autor Zpráva
Celebi
Profil
Lze nějak udělat skript, který vypisuje abecedně po sobě všechny písemné kombinace s předem určeným počtem písmen. Ovšem tak, že napíše jedno slovo vykoná, vykoná nějaký jiný příkaz (zobrazí alert), vypíše další slovo a opět zobrazí alert atd...
Fred
Profil
No s alertama by tě to asi docela vytočilo, zkus hledat na googlu password generator , nebo generátor přesmyček , nebo upřesni dotaz.
Yuhů
Profil
a upřesni, v jakém to chceš jazyce. Jinak algoritmus je na to docela snadný. Projedeš předem určený počet zanořených cyklů. Jenom upozorňuju že při třiceti písmenech abecedy a třeba pěti písmenech slova je výsledků 30^5, což je odhadem asi tak dvacet melounů možností.
Celebi
Profil
Zkusil jsem na googlu hledat password generator ale vzhledem k tomu, že moc neumím cizí jazyky, jsem toho moc nezjistil. Potřeboval bych prostě, aby mi skript vypsal do textarey v jiném framu abecedně postupně všechna slova s tím, že pokaždé, když jedno slovo napíše, udělá jinou funkci (třeba ten alert nebo třeba klikne na nějaké tlačítko a pod.) a po té bude pokračovat. Hlavně ale potřebuju, aby po přerušení zas normálně pokračoval psaní těch slov dál v abecedním pořádku a nezačínal od znova.
Fred
Profil
Tohle rovná slova abecedně http://sivamdesign.com/scripts/dwld/wordsort.html
Leo
Profil
"Hlavně ale potřebuju, aby po přerušení zas normálně pokračoval psaní těch slov dál v abecedním pořádku a nezačínal od znova."

A cemu rikate preruseni? Leo
Celebi
Profil
Třeba to zobrazení alertu, nebo vykonání jakékoliv jiné akce.
Leo
Profil
Uz vam tady nekdo psal, ze pouzivat na tohle alert neni moc legrace - zkuste si jenom naplano udelat cyklus (treba 1000 smycek), v kazde smycce alert a bavte se dobre :-) Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0