Autor Zpráva
INSiGHT
Profil
Hledal jsem a našel jsem pouze stovky menu vyjíždějících dolů.

Mám toto menu.
Horní "obrázek" je funkční menu a spodní je, tak jak by mělo po funkci onClick vypadat.
Dokážu si představit, že po kliknutí se objeví div, kde bude průhledným obrázkem udělaný strom dokumentu + textové odkazy. Na ty se potom má opět kliknout a tím se dostat do příslušné sekce webu.

Díky za případné podněty, jelikož s JS se zatím moc nekamarádím.

INSiGHT
peta
Profil *
INSiGHT
"jelikož s JS"
tak to muzes udelat i ve Flash nebo Jave, nemusi to byt zrovna Javascript :)
Jinak pekne menu, jen by nemuselo byt sesikma, vypada to trosku divne, protoze ostatni text na strance take nebude sesikma

Javascript je celkem lehky:
<script>
function objGet(x) {var d=document;return (d.getElementById?d.getElementById(x):d.all?d.all[x]:d.layers?d.layers [x]:null);}

function ukaz(i,z)
{objGet("menu"+i).style.display=z?"block":"none";}
</script>

<span onclick=ukaz(0,1)>ukaz</span>
<span onclick=ukaz(0,0)>skryj</span>
<div id="menu0">
menu0
</div>

<span onclick=ukaz(1,1)>ukaz</span>
<span onclick=ukaz(1,0)>skryj</span>
<div id="menu1">
menu1
</div>
peta
Profil *
INSiGHT
jo, mozna bych ocekaval, ze tam bude nejaky text uz bez toho, abych jezdil na to myskou. Takhle si to musim cele projet a az teprve potom si muzu vybrat, co si chci prohlednout. Drzovacka...
INSiGHT
Profil
Diky, večer vyzkouším a poreferuji:-)

To menu je snad proti všem zásadám přístupnosti, ale půjde o umělecké portfolio mého kamaráda, takže trocha extravagance a neotřelosti je od něj přímo podmínkou.

No a JS proto, protože Flash jde úplně mimo mě!
INSiGHT
Profil
Operace proběhla úspěšně, ale pacient přesto zemřel:-(

Potřeboval bych ještě akci ukaz/skryj použít na odkaz. Takže to musí být "dva v jednom". Resp. kliknu a vyjede menu - zajíždět už nemusí, protože po výběru ze submenu se načte nová stránka a tam bude menu ve výchozí poloze.

Takhle vypadá odkaz v menu:
<div id="about">
<a href="#" title="about"><span class="visible">ABOUT</span></a>
</div>
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0