Autor Zpráva
Celebi
Profil
Potřebuju skript, který systematicky spojuje slova do dvojic. Tedy má ve svém zdrojovém kódu zapsána slova, která pak píše do určené místo v jiném framu ovšem způsobem, že spojí dvě slova, která má v sobě zapsána, vypíše je, klikne na tlačítko, vypíše další dvojici slov atd... Ukončí se až vypíše všechna spojení slov, které má zadané v kódu.
Doufám, že to, co bych potřeboval popisuji dost srozumitelně. Předem děkuji za pomoc.
Leo
Profil
Jaky skript? JavaScript? PHP? Nebo neco jinyho? Leo
Fred
Profil
Celebi To už je čtvrtý podobný dotaz za sebou, a přiznám se, že jsem asi poněkud tupější, protože pořád nechápu o co Ti jde. Jak chápu dotaz: Vezmu množinu slov, script je jinde vyplivne po dvojicích dle nejasného algoritmu a po výpisu každé dvojice slov se klikne na tlačítko (toto je taky nedefinováno?, co je to za tlačítko) ?? Nebyl by příklad, nebo je ta záhadnost záměrná z důvodu utajení ;-)
Celebi
Profil
Fred: Potřebuju to k jednomu takovému pokusu na své stránce (a je to teprve druhý podobný dotaz). S tím tlačítkem jsem myslel, že klikne na určité tlačítko na stránce. Stačí mi ale zobrazení alertu nebo jakékoliv jiné přerušení psaní, po kterém opět skript napíše další skombinované slovo atd...
Leo
Profil
<script type="javascript">
var prvnislovo = new Array("pepa","jan","karel","mirek","dusan","fero");
var druheslovo = new Array("novak","smith","willis","trpaslik");
for (i=0;i<prvnislovo.length;i++) {
for (j=0;j<druheslovo.length;j++) alert (prvnislovo[i]+" "+druheslovo[j]);
}
</script>

Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0