Autor Zpráva
Petra z Votic
Profil
Lze nějak automaticky v DW vložit jeden stejný řádek do kódu všech stránek? Např. třeba na řádek 13 na všech stránkách přidat stejný kód pro favicon. Stránek je 300 a ušetřilo by mně to spoustu času.
Původní stav -

<meta http-equiv='imagetoolbar' content='no' />
<link rel="stylesheet" media="screen,projection" type="text/css" href="styles/layout.css" />

Vysněný stav -

<meta http-equiv='imagetoolbar' content='no' />
<link rel="shortcut icon" href="favicon.ico" />
<link rel="stylesheet" media="screen,projection" type="text/css" href="styles/layout.css" />

Najít část kódu, nahradit ho jiným automaticky to lze, ale nevím jak přidat nový na all pages.

Děkuji
roberta
Profil
ja to robím väčšinou tak, že si otvorím všetky súbory a dám ctrl+h (nahradiť) povodný stav vysneným stavom vo všetkých otvorených dokumentoch (myslím, že by tam malo byť nejaké zaškrtávatko na všetky otvorené súbory)
Ice
Profil
Vytvaret web pres sablonu. Na takove veci je to genialni vec. V tve situaci, ti to ale nepomuze. Tak priste az budes neco tvorit.
Real
Profil *
Z tim mam taky problem. Ja tech stranek mam asi 20 a taky se me to nechce delat rucne. Uz by mel byt na to nejakej plugin do DW. Poradte zda to nejak jde,pro ty, co jsou zabehli v DW?
Real
Profil *
TO PETRA Z VOTIC. Mam pro tebe radu, otevri si vsechny stranky, oznac v kodu misto ktere chces prepsat klikni na nej pravym a dej najit a nahradit- otevre se ti tabulka kde pridas jen text kodu co chces zmenit a nahradit vse. Je tam i volba ze to muzes nahradit i s celeho umisteni a to by mohlo byt reseni pro tebe- zatim jsem to nezkousel.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0