Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Potřebuji poradit, chci elektronický obchod s řádově tisícemi položek. Jak to mám udělat, pokud to nechci programovat? Existuje pro elektronický obchod něco jako miniBB pro fóra? (zdarma) Či nevíte oněkom kdo mi to levně napíše nebo o nějakém jiném více univerzálním free redakčním systému na který by to šlo namontovat? Děkuji.
Martin Snížek
Profil
Doporučuju vyzkoušet něco na http://opensourcecms.com a/nebo si najmout nějakého matfyzáka. Možná nejlepší je ale se radši hned na začátku zamyslet, jestli jste schopen na trhu uspět s takto omezeným internetovým obchodem. Pokud to myslíte s obchodem na internetu vážně, měl byste se radši porozhlédnout po profesionálním webdesignérském studiu.
Leo
Profil
"Možná nejlepší je ale se radši hned na začátku zamyslet, jestli jste schopen na trhu uspět s takto omezeným internetovým obchodem."

Omezenym myslite jak? Co do poctu polozek? To zalezi spis na tom, co bude prodavat. Leo
Real
Profil *
Tech variant je mnoho a proto doporucuji si takovy e-shop software koupit, protoze pokud nemate zadne zkusenosti se spravou e-shop systemu a vubec php, tak v takovem pripade Vam pomuze odborna pomoc, ktera je automaticka pri koupi.

Zkuste ve vyhledavaci nalezt oscomerce.
PavelS.
Profil *
dasd
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0