Autor Zpráva
Config
Profil *
Ahoj lidicky, pls jde nejak udelat ,aby se po jednom kliknuti na jeden odkaz stahly postupne treba ctyri soubory?
Mistr
Profil
Řekl bych, že to z bezpečnostního hlediska není možné. Nebo se, kolegyně a kolegové, pletu?
Leo
Profil
No slo by to mozna JavaScriptem ale k cemu to bude, co se stane se 4 soubory, kam se vejdou? Leo
habendorf
Profil
Nebo zazipovat do jednoho, ale to asi slyšet nechceš.
Mistr
Profil
Leo
JavaScriptem?
WanTo
Profil
Mistr
Myslím, že by na to mohlo stačit běžné window.open() s adresou souboru.
Config
Profil *
Takze sem zacatecnik ktery ma zvladnuty zatim jen html kod, a ucim se javu a css. Pokud to jde nejak jinak nez pres html tak prosim o zbezny popis jak se to dela (sem chapavy staci strucne:D) a jedna se o to ze pracuji na strankach na servru ic.cz a tam je povoleno prenaset 1soubor do celkove vel 25MB takze kdyz si tam chci dat filmecek tak ho v raru rozdelim a potom sem myslel ze by si lidi mohli stahnout vsechny soubory najednou. Snad sem to moc nezamotal
Leo
Profil
No tak stahnout najednou se to neda, krome toho mi unika smysl - nejdriv chcete soubor rozdelit, a pak ho spojujete (stahujete najednou), Leo
Config
Profil *
Rikam abych ho nahral na ftp musi soubor mit max 25MB takze film rozdelim a potom sem chtel aby se vsechny dily stahli najednou, vyresil sem to scriptem open.window() kdy se mi otevre nove okno a tam bude nabidka ke stazeni, dekuji vsem za pomoc.
Mistr
Profil
Config
ucim se javu a css
Jen připomínám starou známou pravdu: Java není JavaScript; jsou tam rozdíly.
habendorf
Profil
Mistr: Java není JavaScript; jsou tam rozdíly

Ale třeba se opravdu učí javu :o)
Teda aspoň se neučí JS, dle toho open.window()

Config: Normálně je to nech stáhnout na čtyřikrát.
Mistr
Profil
habendorf
Jojo, třeba se skutečně učí Javu. Proto jsem svůj příspěvek začal takovým kulantním "Jen připomínám starou známou pravdu...".
Anonymní
Profil *
ale kdyba jsi to zabalil do zipu nebo raru tak by stahli jden soubor a v tom třeba ty čtyři...
Mistr
Profil
Anonymní
To už se tady navrhovalo. Problémem je velikost toho zapakovaného souboru. Nemusel by se totiž dát nahrát na freehosting.
Lenik4
Profil *
ahoj... pls poradte mi jak mam dat do svoji webovku na estrankach nejake pisnicky a videa.... pls poradte mi.. napiste mi na mail lenik4@seznam.cz ..dííky za kazdou pomoc... ..lenik
Mistr
Profil
Lenik4
Předně, založ si pro svůj dotaz nové téma. Proč?
(1) Zakydáváš svým dotazem jiné téma, v němž se řeší něco trošku jiného.
(2) Zvýšíš tím šanci, že Ti někdo odpoví.

A k Tvému dotazu? Mrkni na http://www.jakpsatweb.cz/navigace/zakladni-kurz.html a zvláště na http://www.jakpsatweb.cz/publikovani.html

O autorských právech k videím a písničkám snad netřeba se rozepisovat, viď?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0