Autor Zpráva
Juross
Profil
Mám takový problem... když otevřu sve stranky na pomalem netu, jak se mi div obsah umisti až nakonec stranky a až se všechny obrazky načtou tak se vrati na puvodni misto... co s tim?
mata
Profil
a) Pomocí CSS a např. šikovného floatování a pozicování je možné přeházet pořadí prvků v dokumentu - to je jedno možné řešení.

b) Nevím jestli máte definovány rozměry u obrázků - to také zabrání přeformátování dokumentu až po načtení.

c) Připojujete styl přes link nebo přes @import? @import se totiž připojuje později než link takže náhrada @import za link by také mohla pomoci.
Juross
Profil
a) no to asi jo

b) mam definovane velikosti

c) mam interni soubor jsem začátečník

[url=http://www.stolarstvi-wh.wz.cz]tady se můžete podívat/url]
Juross
Profil
tady se můžete podívat
Juross
Profil
tady se můžete podívat
mata
Profil
Jako jednoduché řešení se mi jeví nedávat logo.jpg "na tvrdo" do html, ale dát jej do css jako background hlavičky - to by IMHO mohlo ovlivnit načítání dokumentu. (logo má asi 100kB takže se čeká nejdéle na něj)

Ačkoli to nesouvisí s tématem doporučil bych používat externí css - to by měl zvládnout i začátečník a rozhodně to usnadní správu stránek.
Juross
Profil
Nj tak to logo přece nemůže ovlivnit šířku stránky když je to pevná šířka ne?
Juross
Profil
No a taky mam na každe strance trochu jin css takže bych stejně musel dělat ruzne např. "styl1.css , styl2.css ... " a to by mi praci moc neurychilo.. myslím...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0