Autor Zpráva
ML
Profil *
Jako obvykle nemám čas abych se zabýval kódem atd. takže se zeptám zde a budu doufat že za svou lenost získám správnou a vyčerpávající odpověď :-) Narazil jsem na web http://www.webtvorba.cz/ a když jsem zvětšil písmo překvapilo mě že stránka samotná se zvětšila a písmo nikde nepřesahovalo. Zkusil jsem tedy zvětšovat dále a stránka stále držela.

PS: nejsem úplně neschopný a mám i několik teorií, ale na kód jsem se ani nekoukl (jen ve validatoru -> je to xhtml takže je stejně většina stránky v externím CSS) a ani to nemám v plánu protože už mám jakéhokoli kódu dost a nesrovnatelně více mě baví napsat si do diskuse (asi ta lenost, ale jsem po obědě a chci si dáchnout a ne zkoumat...). Všem kteří přispějí k tématu velice děkuji.
esemeska
Profil
Koukl jsem se na to ve FF...zmackl ctrl++ a stranka zustala nerozhazena....myslim, ze je to tim, ze
se zvetsuje vsechno, ne jenom text...jako zoom
Petra
Profil
To je dělané tak, že kromě písma jsou i všechny šířky elementů v jednotkách em, čímž pádem se se zvětšením písma zvětšují také.

Osobně tohle řešení ale považuju za dost nešťastné, chybí maximální šířka, do které se to roztahuje.
Acci
Profil
Petra
Tak si tam tu maximální šířku dej ;)
Petra
Profil
Acci: Dík za nápad, promyslím to :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0