Autor Zpráva
Smejky
Profil *
Ahoj,
mám USB Flash disk 512MB, ale potřeboval bych na něj stáhnout 750MB. Šlo by ten download nějak rozdělit na 2 časti, že nejdříve bych stáhnul 1. část a pak druhou?
roberta
Profil
najprv si ten celý 750MB stahni na HDD. a potom sa to dá rozdeliť napr. nejakým pakovacím programom (rar, zip) na ľubovoľne veľké časti...
napr. vo WinRar hľadaj položku Split to volumes, bytes a do nej napíš veľkosť (v bajtoch)
Smejky
Profil *
jsem ve škole a mám pouze Flash disk
WanTo
Profil
Smejky
Tak si stáhni WinRar (teda jestli máš povoleno instalovat programy).
roberta
Profil
Smejky
tak to sa potom poraď so správcom vašej školskej siete :)
mata
Profil
http://jituonline.freeservers.com/splitfile.html
Školník
Profil
Co potřebuješ stáhnout?
Smejky
Profil *
myslel jsem program, který by mi dnes stáhnul 50%, a příště dalších 50%
Smejky
Profil *
to Školník:
potřebuju stáhnou SuSE Linux :)
WanTo
Profil
Smejky
SuSE má jen 750 MB? Já sem si myslel, že je to ISO od DVD...
roberta
Profil
myslel jsem program, který by mi dnes stáhnul 50%, a příště dalších 50%
tak o takom neviem...
Školník
Profil
A potřebuješ do dneska? Dej mi odkaz.
WanTo
Profil
myslel jsem program, který by mi dnes stáhnul 50%, a příště dalších 50%
Tohle myslím umí Opera. Stahování jde sice zastavit, neřeší to však problém, jak soubor nahrát na flashku.
Smejky
Profil *
to Školník díky, ale už nemusíš
to WanTo jo, základní instalace je na 1 CD

VYŘEŠENO !

Stačí to stahovat v Opeře -> po stažení určité části soubor vymazat a vytvořit prázdný soubor se stejným názvem -> Opera pokračuje tam kde skončila :)
Školník
Profil
OK, jestli to vyřešilo Tvůj problém.. (Protože jsem asi nepochopil, co jsi přesně potřeboval..) Jinak jsem byl ochoten to stáhnout, rozsekat/zabalit a hodit na FTPko, odkud bys to mohl po částech nosit domů..:-) Hodně štěstí se Suse..
WanTo
Profil
to WanTo jo, základní instalace je na 1 CD
Jestli máš trochu víc času a trpělivosti, doporučuji ti stáhnout si ISO obraz DVD. Mimo základních věcí tam je i spousta užitečných programů.
mata
Profil
Tohle myslím umí Opera. Stahování jde sice zastavit, neřeší to však problém, jak soubor nahrát na flashku.

Ano stahování jde zastavit. Ale neodstartuješ ho od půlky - tudíž druhý den by musel navázat na den předchozí a ve výsledku by mu tedy vyšel soubor velký 750 MB.
Smejky
Profil *
to Školník:
ale aspoň děkuji za ochotu, málo lidí by tohle udělalo :)
mata
Profil
Stačí to stahovat v Opeře -> po stažení určité části soubor vymazat a vytvořit prázdný soubor se stejným názvem -> Opera pokračuje tam kde skončila :)

A jak ty dvě části svážeš dohromady?
Školník
Profil
mata To jsem taky ne úplně pochopil..:-)
Smejky
Profil *
to mata:
třeba v Total Commanderu
Školník
Profil
Smejky Kdybys mě přece jen potřeboval, tak dej vědět..;-)
mata
Profil
Školník
Bude-li mít kliku a obě půlky rozbalí (je-li to nějaký zip) pak by mohl v první části být poškozený jen jeden soubor. Stejně rozbalí druhou půlku a taktéž dopadne jako v prvním případě (předpokládejmež že bude poškozený tentýž soubor). Nebude-li poškozený soubor příliš důležitý pak má vyhráno ... ale já tomu moc šancí nedávám :)
mata
Profil
třeba v Total Commanderu

jenže to co vznikne z Opery bude nějaký její vlastní datový formát (tuším že Opera soubor postupně nafukuje...) takže Total Commander tomu nebude zbla rozumět a nespojí to...
Školník
Profil
mata Taky si to myslím, proto jsem se radši ještě jednou připomněl..:-) Ale myslím, že to bude ISO.
WanTo
Profil
mata
takže Total Commander tomu nebude zbla rozumět a nespojí to...
On to sice spojí, ale jestli to bude pořád ISO obraz už není tak jisté :-)
Smejky
Profil *
nějaký jiný program to určitě zvládne

nebo si napíšu vlastní
Školník
Profil
OK, jdu pryč. Zatim čau..:-) BTW, proč si nenapíšeš tedy program, kterej Ti rozdělí právě stahovanej soubor z internetu?
mata
Profil

nějaký jiný program to určitě zvládne
nebo si napíšu vlastní


Tak to pak nemá cenu SuSE stahovat a napsal bych si vlastní!

Já bych asi přece jen radši poprosil školníka. Myslím že to bude časově výhodnější.
WanTo
Profil
wget to neumí?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0