Autor Zpráva
martin27
Profil
Jak mám udělat toto menu aby fungovali obe ane jen jedno?

:
<html>
<head>

<title>Dropdown Sample</title>

<script type="text/javascript" src="dropdown.js">
</script>

</head>
<body>

<table border="1" bordercolor="green" width="50%" height="4%">
<tr>
<td>
<!-- Dropdown Menu -->

<div id="menu_paren"
style="width: 100px; border: 1px solid black; background: #FFFFEE; padding: 0px 6px;
font-weight: 900; color: #008000;" float:left;">
Main Menu
</div>
<div id="menu_child"
style="position: absolute; visibility: hidden; background: #FFFFEE;">
<a style="display: block; width: 100px; border: 1px solid black; padding: 0px 5px; text-decoration: none; font-weight: 900; color: #0000C0; border-bottom: none;" href="#">Item 1</a>
<a style="display: block; width: 100px; border: 1px solid black; padding: 0px 5px; text-decoration: none; font-weight: 900; color: #0000C0; border-bottom: none;" href="#">Item 2</a>
<a style="display: block; width: 100px; border: 1px solid black; padding: 0px 5px; text-decoration: none; font-weight: 900; color: #0000C0;" href="#">Item 3</a>
</div>

<script type="text/javascript">
at_attach("menu_parent", "menu_child", "hover", "y", "pointer");
</script>
</td>
<td>
<!-- Dropdown Menu -->

<div id="menu_parent"
style="width: 100px; border: 1px solid black; background: #FFFFEE; padding: 0px 5px;
font-weight: 900; color: #008000;" float:right;">
Main Menu
</div>
<div id="menu_child"
style="position: absolute; visibility: hidden; background: #FFFFEE;">
<a style="display: block; width: 100px; border: 1px solid black; padding: 0px 5px; text-decoration: none; font-weight: 900; color: #0000C0; border-bottom: none;" href="#">Item 1</a>
<a style="display: block; width: 100px; border: 1px solid black; padding: 0px 5px; text-decoration: none; font-weight: 900; color: #0000C0; border-bottom: none;" href="#">Item 2</a>
<a style="display: block; width: 100px; border: 1px solid black; padding: 0px 5px; text-decoration: none; font-weight: 900; color: #0000C0;" href="#">Item 3</a>
</div>

<script type="text/javascript">
at_attach("menu_parent", "menu_child", "hover", "#00000", "pointer");
</script>
</td>
</table>
</body>
</html>
INSiGHT
Profil
U toho prvního chybí v id písmeno t!
Pokud tedy nejde o chybu při přepisu.
Tim
Profil *
Ja by som chcel vedet jak sa na stránku dá také menu s tlačítkami, že to nebudú len slovné odkazy ale normálne tlačítka.
INSiGHT
Profil
Tim:
Co takhle si založit vlastní téma?

Jinak koukni třeba sem http://css.interval.cz/menu/
martin27
Profil
no jo ale to t to kdyz tam je tak to taky nefunguje
INSiGHT
Profil
No protože nemůžeš mít dvě id na jeden script.
Musíš oběma menu dát různá id a tím pádem vložit taky dva scripty, v němž přepíšeš akorát to nový id.
Nejsem na JavaScript odborník, ale zkus to;-)
martin27
Profil
Dík už to funguje můžu ještě ňák udělat že když se otevře to rozbalovací menu tak jedu na ňákou položku a pozadí v tý položce změní barvu jak to mám udělat a kam to mám napsat dík moc
INSiGHT
Profil
Do CSS musíš zapsat a:hover {background-color: #000;}.
To dá všem odkazům po najetí myší černou barvu pozadí.
martin27
Profil
dík moc hodně si mi pomohl
martin27
Profil
jak to mám udělat na jeden cíl jako aby mi každý odkaz pak po najetí neměl v pozadí černou barvu ale jen jeden. dík
Tim
Profil *
INSiGHT:

diki za ten odkaz, o tej stránke som nevedel a tam su dobre veci
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0