Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
<table border="1" bordercolor="black" align="center" cellspacing="0" width="150">
<tr><td bgcolor="green" align="center" cellspacing="0"><b>Menu</b></td></tr>
<tr><td bgcolor="silver" align="center" cellspacing="0"><a href="0.htm">hjas</a></td></tr>
<tr><td bgcolor="silver" align="center" cellspacing="0"><a href="0.htm">Download</a></td></tr>
<tr><td bgcolor="silver" align="center" cellspacing="0"><a href="0.htm">Odkazy</a></td></tr>
<tr><td bgcolor="silver" align="center" cellspacing="0"><a href="0.htm">Guestbook</a></td></tr>
<tr><td bgcolor="silver" align="center" cellspacing="0"><a href="0.htm">Chat</a></td></tr>
</td></tr></div>
Ako mám udělat měnící se pozadí za odkazem ,ale jen v této tabulce na těchto odkazech na jiných už né díky za radu.
pivosz
Profil *
vytvoř si styly pro aktivní a neaktivní odkaz . a na události onmouseover a onmouseout, je pro tyto prvky nastav.
pivosz
Profil *
mrkni sem: http://vyvoj.kvalitne.cz tady jsem to řešil v menu
habendorf
Profil
Ale ne, proč do toho tahat JS. Stačí tabulce dát třídu.
RPG
Profil
pivosz
Pokud to udělá jako odkaz, nebude JavaScript potřeba.

habendorf
Pokud to neudělá jako odkaz, bude JavaScript potřeba.

:-)
Radek Hrabůvka
Profil
CSS kód, barvičky si dej podle libosti
.odkazy th { background: green;}
.odkazy td { background: silver; text-align: center}
.odkazy td a:hover {display: block; width:100%; height: 100%; background: navy; color: red}

HTML kód
<table class="odkazy" border="1" bordercolor="black" align="center" cellspacing="0" width="150">
<tr><th>Menu</th></tr>
<tr><td><a href="0.htm">hjas</a></td></tr>
<tr><td><a href="0.htm">Download</a></td></tr>
<tr><td><a href="0.htm">Odkazy</a></td></tr>
<tr><td><a href="0.htm">Guestbook</a></td></tr>
<tr><td><a href="0.htm">Chat</a></td></tr>
</table>

Tvůj poslední řádek se mi vůbec nelíbí, tam by měla končit tabulka, ne?
Anonymní
Profil *
jo to je jenom kousek z zdrojoveho kodu
Anonymní
Profil *
co je to th?
Anonymní
Profil *
<td>

<!-- Dropdown Menu -->
<div id="menu_parent1"
style="width: 100px; border: 1px solid black; background: #4682b4; padding: 0px 6px;
font-weight: 900; color: black;" align="center">
Zajímavosti
</div>
<div id="menu_child1"
style="position: absolute; visibility: hidden; background: #FFFFEE;">
<a style="display: block; width: 100px; border: 1px solid black; padding: 0px 5px; text-decoration: none; font-weight: 900; ;border-bottom: none;" href="#">Optické klamy</a>
<a style="display: block; width: 100px; border: 1px solid black; padding: 0px 5px; text-decoration: none; font-weight: 900; color: #0000C0; border-bottom: none;" href="#">Záhady</a>
<a style="display: block; width: 100px; border: 1px solid black; padding: 0px 5px; text-decoration: none; font-weight: 900; color: #0000C0;" href="#">Item 3</a>
</div>

<script type="text/javascript">
at_attach("menu_parent1", "menu_child1", "hover", "y", "pointer");
</script>
</td>

A ako to mám udělat do kaskádového menu?dik
Radek Hrabůvka
Profil
jo to je jenom kousek z zdrojoveho kodu To je mi jasné, ale přesto tvrdím, že to je špatně.
co je to th málo používaný tag, soukromě ho řadím mezi "tajné tagy" :-))) Formátuje a má sémantický význam. Doufám, že mi to každý, kdo si 2× přečetl HTML odpustí ;-)
www.jakpsatweb.cz/html/tabulky.html
Anonymní
Profil *
<td>

<!-- Dropdown Menu -->
<div id="menu_parent1"
style="width: 100px; border: 1px solid black; background: #4682b4; padding: 0px 6px;
font-weight: 900; color: black;" align="center">
Zajímavosti
</div>
<div id="menu_child1"
style="position: absolute; visibility: hidden; background: #FFFFEE;">
<a style="display: block; width: 100px; border: 1px solid black; padding: 0px 5px; text-decoration: none; font-weight: 900; ;border-bottom: none;" href="#">Optické klamy</a>
<a style="display: block; width: 100px; border: 1px solid black; padding: 0px 5px; text-decoration: none; font-weight: 900; color: #0000C0; border-bottom: none;" href="#">Záhady</a>
<a style="display: block; width: 100px; border: 1px solid black; padding: 0px 5px; text-decoration: none; font-weight: 900; color: #0000C0;" href="#">Item 3</a>
</div>

<script type="text/javascript">
at_attach("menu_parent1", "menu_child1", "hover", "y", "pointer");
</script>
</td>

A ako to mám udělat do kaskádového menu?dik
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0