Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
<td>

<!-- Dropdown Menu -->
<div id="menu_parent1"
style="width: 100px; border: 1px solid black; background: #4682b4; padding: 0px 6px;
font-weight: 900; color: black;" align="center">
Zajímavosti
</div>
<div id="menu_child1"
style="position: absolute; visibility: hidden; background: #FFFFEE;">
<a style="display: block; width: 100px; border: 1px solid black; padding: 0px 5px; text-decoration: none; font-weight: 900; ;border-bottom: none;" href="#">Optické klamy</a>
<a style="display: block; width: 100px; border: 1px solid black; padding: 0px 5px; text-decoration: none; font-weight: 900; color: #0000C0; border-bottom: none;" href="#">Záhady</a>
<a style="display: block; width: 100px; border: 1px solid black; padding: 0px 5px; text-decoration: none; font-weight: 900; color: #0000C0;" href="#">Item 3</a>
</div>

<script type="text/javascript">
at_attach("menu_parent1", "menu_child1", "hover", "y", "pointer");
</script>
</td>

A ako to mám udělat do kaskádového menu hover (backgraundovej)??dik
wimstr
Profil
Moc jsem nepochopil tvoji otázku.
Anonymní
Profil *
tak za to se omlouvam. No toto je část kaskádového menu no a ja chci aby kdyz se zobrazi nabidka tak kdyz najedu v ty nabidce kurzorem na odkaz ,tak aby se zmenilo pozadí za odkazem jak to udelat dik moc.


<td>

<!-- Dropdown Menu -->
<div id="menu_parent1"
style="width: 100px; border: 1px solid black; background: #4682b4; padding: 0px 6px;
font-weight: 900; color: black;" align="center">
Zajímavosti
</div>
<div id="menu_child1"
style="position: absolute; visibility: hidden; background: #FFFFEE;">
<a style="display: block; width: 100px; border: 1px solid black; padding: 0px 5px; text-decoration: none; font-weight: 900; ;border-bottom: none;" href="#">Optické klamy</a>
<a style="display: block; width: 100px; border: 1px solid black; padding: 0px 5px; text-decoration: none; font-weight: 900; color: #0000C0; border-bottom: none;" href="#">Záhady</a>
<a style="display: block; width: 100px; border: 1px solid black; padding: 0px 5px; text-decoration: none; font-weight: 900; color: #0000C0;" href="#">Item 3</a>
</div>

<script type="text/javascript">
at_attach("menu_parent1", "menu_child1", "hover", "y", "pointer");
</script>
</td>
wimstr
Profil
V tomhle kódu se zrvna moc nevyznam ale jednoduše v css nastav divu a:hover s background-color a je to.
Anonymní
Profil *
A mohl by si mi napsat jak to tam mám napsat prosím.
wimstr
Profil
DIVU menu_child1 v CSS nastavýš a:hover

<style type="text/css">

#menu_child1 a:hover { background-color: #000000; }

</style>

Myslim že to bude takhle
Anonymní
Profil *
dík moc funguje to :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0