Autor Zpráva
HJP
Profil
help pleeeeease Jak udělat v phpRS, aby se definovaná slova nahrazovaly odkazem? Zkoušel jsem se ptát na phpRS fóru (omlouvám se, že lezu sem...), ale nikdo nedokázal pomoci. Jako se tam třeba nahrazuje @ - (at) - tak si moci nastavit, aby se jména, pojmy nahrazovaly odkazy kam bych určil. Teoreticky mi to šlo: $telo=file("index.txt");
$trans = array (
"slovo" => "<a href='../1'>slovo</a>"
"slovo2" => "<a href='../2'>slovo2</a>"
"slovo3" => "<a href='../3'>slovo3</a>"
.....
);
echo strtr($telo, $trans) . "\n";
A v index.txt byl prostě článek. Už jsem se ptal spousty lidí, jak to udělat v phpRS a nikdo to neví... Prosim prosim smutně koukám, o tomhle sním už léta. Jen nastavit jednou odkaz na jednom místě a nahradí se před načtením stránky všude, ve všech článcích, kde se řetězec vyskytuje (odkazy v textu - kde jsem o tom psal). Díky každému láskyplnotučnému, co poradí/pomůže.

PotterHarry.net | [img]http://wwp.icq.com/scripts/online.dll?icq=216718242&img=1[/img] 216718242
Leo
Profil
Netusim, v kodech redakcnich systemu se nerad hrabu, pouzivam svoje vlastni sablony ve kterych se vyznam. Zkus se zeptat primo autora phpRS, Leo
HJP
Profil
No, to jsem právě zkoušel, ale teď se spouští nová verze, takže toho má nad hlavu:-D Mimochodem, přesně to co ty mi řekli naši programátoři:-) Jenže ono to musí být děsně primitivní - a já s tím nemůžu už týdny pohnout...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0