Autor Zpráva
Anamorphy
Profil *
Dobrý deň,
robím stránku jedného game servera, a potrebujem trocha poradiť s pár prvkami.
Prvým je automatická zmena obrázku. Viem, že sa dosahuje funkciou swapImage, no Javu zatiaľ nepoznám, tak sa pýtam tu. Obrázok je generovaný pomocou CSS, ako background image - neopakovateľný, zasadený presne navrch stránky, vycentrovaný.
Druhým problémikom je DropDown menu, samozrejme v Jave. Až na jazyk a počet položiek bude rovnaký, ako na webe http://www.lineage2.com . Tu neviem, akým kódom ho umiesniť na ľavý bok stránky pod nejaký obsah, všetko cez CSS.
Tým posledným je automatické rozširovanie tabuľky, orámovanej špecifickou grafikou. Layout stránky je skoro rovnaký, ako pri http://www.guildwars.com/gallery/.
Vopred ďakujem za všetky rady.
Anamorphy
Profil *
Ešte jedna vec. Akým skriptom vytvorím odkaz na webstránku, ktorá sa následne otvorí v novom okne, a ako prinútim tú otvárajúcu sa webstránku otvoriť sa presne v danom rozlíšení. Je generovaná cez PHP, používa CSS. Dík.
Anamorphy
Profil *
Prosimvas, naozaj potrebujem tychlo pomoc (hladanie na fore dopadlo neuspesne)
Anamorphy
Profil *
opr.:tychlo ->rychlo
PerToon
Profil
Když nikdo nepíše tak to může znamenat že nikdo nedokáže přesně odpovědět.
A taky bacha jestli máš na mysli Javu nebo JavaScript, je to opravdu rozdíl.

Akým skriptom vytvorím odkaz na webstránku, ktorá sa následne otvorí v novom okne, a ako prinútim tú otvárajúcu sa webstránku otvoriť sa presne v danom rozlíšení.
- http://www.jakpsatweb.cz/javascript/window.open.html

Kdybys dal odkaz na tu svojí stránku, dalo by se líp odpovědět. Je hezké slyšet čeho chceš dosáhnout, ale když nevíme z čeho, tak smůla.
Anamorphy
Profil *
Ok, ďakujem za ten link.
Myslel som teda JavaScript.
Keby som stránku mal, samozrejme ju sem dám :-). Preto som napísal, že layout je v podstate rovnaký ako na horeuvedenej stránke. Myslím, že základ sem netreba písať (<html><head>...) - ja by som potreboval len niekde získať tie časti kódov, a potom ich niekam vsunúť. Ak mám tú stránku popísať, tak: Navrchu vycentrovaný background, na ňom PNG obrázok, kúsok pod ním Flash navigácia, pod ňou vľavo JavaScript Menu (klikneš na položku - vysunie sa, klikneš znova - zatvorí sa) a vpravo od nej tabuľka v div (to automatické rozširovanie som si rozmyslel - prílišné komplikovanie - možno neskôr). Štýly sú v CSS. Úplne dole paticka s Copyrightom.
Dakujem.
Anamorphy
Profil *
Nieco som nasiel, no potrebujem vediet, ci to je spravne:

Medzi tagy <head></head> dosadím:
_______________________________________________________________
<?

$pictures = array("obrazek1.jpg","obrazek2.jpg","atd...");

$random_index = rand(0,count(($pictures)));

?>

body {
background:#cccccc url("<? echo $pictures[$random_index]; ?>") center top no-repeat;
background-color: #333333;
}
_______________________________________________________________
No?
Anamorphy
Profil *
Mensia oprava:

<?

$pictures = array("obrazek1.jpg","obrazek2.jpg","atd...");

$random_index = rand(0,count(($pictures)));

?>

body {
background: #000000 url("<? echo $pictures[$random_index]; ?>") center top no-repeat;
}
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0