Autor Zpráva
Axamith
Profil
Chtěl bych si stáhnout video soubor. Když zadám jeho URL adresu, tak se mi spustí přehrávání. Když dám uložit jako, tak mám html soubor s linkem na zdroj, ale samotný video soubor ne. je nějaká možnost, jak to řešit ??? Děkuji za radu http://www.nova.cz/tvarchiv/video/?video=27217
Anamorphy
Profil *
Stiahni si download akcelerátor, napr. WellGet, FlashGet či GetRight. Zadaj URL - väčšinou ti to stiahne to video. (mám WllGet, ide mi to)
Miloš
Profil
Anamorphy
Stiahni si download akcelerátor
Stačí Opera
Axamith
Profil
Tak jsem nad tím nezvítězil. Vždy se mi podařilo stáhnout soubor WMA (seznam stop), který se po spuštění spojil se serverem a teprve otamtud spustil video. Já bych to potřeboval přenést na PC, který nemá připojení k internetu. Jak na to ???
bojars
Profil
Môžem sa spýtať, či to prehrané video nejde z cache, ktorá sa nachádza v adresári: Temporary Internet Files t.j. že je vlastne stiahnuté na disku...?
Miloš
Profil
I pro Explorer je primitivní řešení: na odkaze, který vede na to video, pravým myšítkem „Uložit cíl jako…“
Axamith
Profil
Není to stáhnuté na disku. Soubor má asi 4 kb a do toho se 5 min. videa nevleze. Taky mi to nedalo a tak jsem se odstřihl od sítě a už to řvalo. Stáhne se jenom seznam stop a pak to komunikuje ze serverem. Někde to ale musí mít nějaký video soubor, ze kterého se to celé stahuje.
koudi
Profil
řek bych, že to je tzv. streamový video, to neni soubor jako takovej. Musíš mit speciální program, kterej to umí.
Axamith
Profil
To je právě to, Stahuje to playlist. Neznáš nějaký free, který by to zvládl.???
djlj
Profil
Axamith
je tak těžké otevřít ten soubor s playlistem? :)

mms://62.84.131.230/media/nova/2004/LOSKUTAK/2004-09-26_LOSKUTAK_07_Ch ovame_zelvu.wmv
djlj
Profil
Jo, tak to to možná nestáhneš, ale můžeš to jednoduše ripnout WM Recorderem ;).
Axamith
Profil
Není to těžké, a zkusil jsi ho napsat místo URL adresy? Spustí se video, ale nejde uložit. Pouze jako seznam stop. Ostatní možnosti ukládání jsou neaktivní.
djlj
Profil
djlj
Píšu neviditelnými písmenky?

ale můžeš to jednoduše ripnout WM Recorderem ;).
drak
Profil *
bez problému to jde s programem CoCSoft Stream Down 3.3 (1.5 . Bohužel volná je jen 15 denní verze
Miloš
Profil
drak
Ale Axamith to, doufejme, nebude stahovat 15 dní :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0