Autor Zpráva
Janka
Profil *
urobila som na doma na pocitaci vela veci na svoju stranku a dalo to velmi vela prace a potom nam vypojili internet...moj otec ho nemoze zatial platit a ja by som tie veci co som robila chcela dat na svoj web, ale neviem ako...ked to chcem dat na CD alebo disketu, tak to ingnoruje...nemozem na disketu ani cd nic kopirovat / nejde to nijak, asi je to zablokovane.....neviete mi poradit ako to urobit, ked neviem heslo Administratora....alebo nejaky iny spososb..?
prosim vas ak by ste mi mohli pomoct! dakujem Vam !
Janka
djlj
Profil
Vždyť jsi teď na internetu...

Co znamená, že to "ignoruje"? Dneska jsem si zrovna nechal křišťálovou kouli schovanou ve skříni :).
Pokud nemáš práva ani na spuštění Nera, tak je jedinou volbou nahrát to na disketu, to máš možná zakázané v BIOSu...
Honza Hučín
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/publikovani.html
Honza Hučín
Profil
djlj
Nebo to někam poslat mailem a vyzvednout to na jiném počítači, kde to na disketu kopírovat lze.

Janka
Ty sis nepřečetla, že se novému tématu diskuse má dávat výstižný titulek a ne "pomoc"? Změním to a příště už to udělej sama, ano?
Šlaha
Profil
Na diskety bacha, buď je poškozená (to se stává vcelku často) nebo je zamčená proti přepisu (v levém dolním rohu musíš to okýnko zadělat, je tam na to takové šoupátko).
Janka
Profil *
prosim, budem velmi cdacna za pomoc, dakujem
Honza Hučín
Profil
No a jak si tu pomoc představuješ?
Janka
Profil *
aha...a jak to myslis, ze ho mam zadelat < hm...ale to asi nebude problem diskety, ale pocitaca
a ako mozem mailom poslat na iny pc, ked nemam internet ? ved potom nejde mail
Janka
Profil *
ked dam do pc cd, tak mi ukaze nieco take, ze nemozem na cd nic kopirovat....a ked tam dam disketu, tak mi ukaze ze nie naformatovana a mam ju naformatovat a ked ju chcem naformatovat, tak to nejde
Janka
Profil *
a teraz nie som na tom pocitaci, nie som doma...
djlj
Profil
Janka
Zkus jinou disketu. Na kopírování na CD použij nějaký vypalovací software, tam se to nekopíruje přetažením myši!
jcb
Profil *
A čo použiť USB kľúč... ?
Janka
Profil *
a co je USB kluc ?
Jenda122
Profil
Tohle:[img]http://img.zbozi.seznam.cz/img/b/384484489[/img]

Jak se sem dává obrázek?
obrázek
Šlaha
Profil
Jestli ta disketa nejda naformátovat, tak je špatná, kup si novou. Anebo je špatná celá mechanika, pak je lepší ten klíč.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0