Autor Zpráva
Col
Profil
Vytvarim foto-cd, ktere se automaticky spusti, uvodni stranka v html, s ikonami kategorii fotek.
Problem: chci, aby po kliknuti na kategorii, se otevrela prvni fotka, ale v defaultnim prohlizeci obrazku a nasledne prohlizeni fotek probihalo v tomto prohlizeci. Ale nevim, jak vytvorit takovy odkaz. Diky
Col
thingwath
Profil
V zásadě nijak. Jak a v čem si to klient otevře je jeho věc a moc se to ovlivnit nedá.
Leo
Profil
Pokud to mate cely v html tak neotevirejte jen tu fotku, ale html stranku, Leo
Col
Profil
Leo v html by mela byt jen uvodni stranka a fotky by se meli zobrazovat v defaultnim prohlizeci obrazku, takova byla puvodni myslenka. Jde mi o to, pokud jde v html vytvorit odkaz, ktery neco takoveho dokaze.
Col
bojars
Profil
Col: pokiaľ viem, tak sa dá jedine vytvoriť odkaz na konkrétny adresár na cd napríklad:
<a href="domy/">obrázky domov</a>


.... potom nech si to užívateľ otvorí cez svoj defaultný prehliadač...
Yuhů
Profil
Podle mě to půjde udělat.

Do souboru autorun.inf
bych napsal toto:

[autorun]
OPEN=prvni-fotka.jpg

tím pádem by se měl otevřít defaultní prohlížeč obrázků
Col
Profil
Díky všem, z vašich rad vidím, že to asi nepůjde udělat tak jak jsme původně zamýšleli, zkusíme použít některou z vašich rad, díky za nápady :)))
Col
Leo
Profil
[Yuhu]

Jenze to se pak pri spusteni CD objevi fotka ne uvodni stana, ne? Osobne kdyz uz musim udelat prezentacni CD a nestaci ho mit cele v html, tak ho delam jako exe ve Flashi. Leo
Yuhů
Profil
Leo, máš pravdu, špatně jsem pochopil dotaz.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0