Autor Zpráva
Vyžloun
Profil *
udělal jsem stránky, které začínaly tím, že zadáte heslo na utajenou stránku. Mám tam zakázaný indexování atd(<meta name="robots" content="noindex, nofollow">). Ale ten počítač si pamatuje všechny stránky, který jsou za tím heslem. Stačí napsat začátek domény a PC mi vysolí všechny tajný stránky! Nevíte jak mu to zakázat, aby si to nepamatoval?
Railbot
Profil
To je jasne, ze si prohlizec pamatuje v historii vsechny navstivene stranky a nabidne ti je. S tim nic neudelas. Musis to zaheslovat lepe, aby se na danou stranku dalo dostat opravdu jen pri zadani hesla.
Anonymní
Profil *
staci to najit v nastaveni dle prohlizece.
(opera:tools/preferences/advanced/history/addresses:0)
Vyžloun
Profil *
To je jasne, ze si prohlizec pamatuje v historii vsechny navstivene stranky a nabidne ti je. S tim nic neudelas. Musis to zaheslovat lepe, aby se na danou stranku dalo dostat opravdu jen pri zadani hesla.
A proboha jak? Když se dostanu na tajné stránky, tak mezi nima jsou samozřejmě odkazy, a když mezi nima chodim, tak si to bohužel zapamatuje. A nejde to třeba v PHP?
WanTo
Profil
A nejde to třeba v PHP?
Jistě že jde, v PHP se to taky běžně dělá ;-)
Vyžloun
Profil *
výborně, tak už mám konečně nějakej důvod se učit PHP, už vim, že mi to k něčemu bude!
303ik
Profil
PHP je jediný jazyk který znám a je určen přesně pro tyto ůčely :) Pracuje na Serveru a na tvoje pc je zasláno pouze výsledná kompilace php stránek v HTML kodu,to znamená že můžeš zaheslovat tyto stránky proti přístupu i z historie ,která si bohužel pamatuje jak vypadaly před odhlášením ,proto historii promazávej :) Jo a nejlepší návod na PHP najdeš na webu Linuxsoft ->

http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=171. Php není těžké vychází z Cčka a doporučuju zmáknout ještě MYSQL ,díky kterému se řeší většina webů ,které potřebují něco ukládat :)
ronan
Profil
Vyžloun
Kdybyste, lidi, nejdřív hledali. Už jsem tu myslím dokonce jednou vložil přesný kód v PHP, který jsem si tenkrát někde našel.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0