Autor Zpráva
japlavaren
Profil
no, mám stránky z ktorých s dajú odosielať maily. ale ak niekto napíśe nadávky, potredujem, aby sa vycenzúrovaly/riaditeľ by nadával, prečo mu chodia dementiny/. potrebujem niečo ako je tu, aby to vyhviezdićkovalo. asi to bude cez php. ale problém je v tom, že niektoré nadávky sa dajú sklońovať atď.
predpokladajme, že je nadávka rožok.
môze byt rožok, vyrožkovanec, zrožkovanec, rožisko ..
nechce sa mi to vśetko vypisovať. existuje nejaká somarinka, čo to vyhviezdíčkuje, poprípade nemá niekdo niečo podobné spravené a neposkytol by mi to??
Honza Hučín
Profil
Najdi si něco o regulárních výrazech v PHP.
japlavaren
Profil
skúsim
ronan
Profil
OT: Mně jako řediteli by bylo jedno, jestli se to vyhvězdičkuje nebo ne, to že budu mít mail s hvězdičkami místo sprostých nadávek nic nezmění na tom, že mi ten mail přišel:)

Takže bych to udělal spíš tak, že jakmile by se v tom e-mailu vyskytlo sprosté slovo, neodeslal by se (jenže samozřejmě nelze předpokládat, že každý mail, ve kterém je sprosté slovo, nutně musí nadávat na ředitele)...
habendorf
Profil
Tomu stejně nikdy nezabráníš, vždycky se to dá obejít - ro(ž)ok, ro-ž-ok, ro*ok atd.
japlavaren
Profil
no, to chápem, spýtam sa riďa, či to mám vyhviezdičkovať
Leo
Profil
A nebylo by jednodussim resenim posilat ty emaily ne primo rediteli, ale sekretarce, ktera to promaze? Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0