Autor Zpráva
Mouse Elbow
Profil
Potřebuji otestovat zda můj webhosting podporuje .htaccess (administrátor tvrdí, že ano, ale mně nefunguje - textpattern). Chybovou stránku 404 mají vyřešenou pomocí 404.html takže pomocí té to nelze otestovat.

Nevíte pomocí čeho jiného by jsem si to mohl lehce otestovat?

Díky
koudi
Profil
Proč ne přes 404? .htaccess ji imho přepíše. A jestli ne, tak zkus třeba nějakej mod_rewrite. A nebo si jednoduše vytvoř ten soubor a nacvakej do něj nějaký nesmysly - pokud na něj server reaguje, tak by měl hodit 500 internal error
Mouse Elbow
Profil
Vytvořil jsem .htaccess a napsal do něj jen pokus. Když si zobrazím stránky hodí to hlášku:

500 Internal server error
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@svatebni-fotograf.cz and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Znamená to, že můj webhosting v současné době .htaccess nepodporuje nebo ano??? Moc tomu nerozumím.
koudi
Profil
Podporuje. Protože se snažil řídit direktivou napsanou v tom souboru a protože byla nesmyslná, tak hodil chybu. Kdyby se ti zobrazila tvoje normální stránka, tak bych ho nedporoval.
Mouse Elbow
Profil
Tak sláva.

Děkuju.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0