Autor Zpráva
Maxemail
Profil
http://max-on.wz.cz/test/ to je adresa uvodní stránky mého časopisu na kterém bych potřeboval od vás pomoct!

Za:1)nevím jak mám oddělat ten nápis v tom banneru aby to nebylo poznat dam tomu kdo mi ho oddělá cokoliv

a za 2)potřeboval bych pomoct je tam přihlášení v php po přihlášení bych potřeboval udělat nějakou funkci aby ten člověk co se tam přihlásí mohl přidávat do sekcí různé članky aniž by musel upravovat zdrojový kód. Nevíte jak na to???


Odpovědi mi pište sem a nebo na email maxemail@seznam.cz
mikrop
Profil
Zdrawim!
1) o jaky napis ti jde?! " Place your slogan here! " ?! (and) w jakem formatu tu grafiku jeste mas? jen *.JPEG?!
Zatim C@W mikrop
Maxemail
Profil
mikrop
je to jpg v jiném formátu tu grafiku nemám proč se ptáš ?? upravil by si mi to ?? jinak mi jde o to Digital Flow a to podtím prosím prosím
bojars
Profil
Maxemail
Keď si stiahol tú šablónu, nemal si v zip súbore aj "*.psd" súbor, pre PHOTOSHOP???
V ňom by si si mal vedieť zmeniť aj texty nadpisov...
mikrop
Profil
Maxemail
Nebudu nic slibowat! mozna se na to za tyden mrknu! ale jak uz psal bojars takowe formaty jako *.psd (or) *.psp bych bral radeji! nebylo by to tolok prace!
Zatim C@W mikrop
mgiel
Profil
http://www.aria-studio.com/mgiel/maxtest.jpg

nejak takhle ?
Dolphi
Profil
Když už propaguješ na stránkách FF, tak se taky postarej o to, aby to nemělo rozsypanej layout v tomhle prohlížeči. :)
Acci
Profil
Tu šablonu už jsem viděl. Ten soubor pro Photoshop tam je
Werd
Profil *
Hod mail kam to mám sunout...
Maxemail
Profil
mgiel
jo tak nějak dík jestli by si to dokázal bys moc hodnej

jinak pošlete mi to na email maxemail@seznam.cz
Děkuji všem
Maxemail
Profil
já nevím kde jsem ji stáhl tu šablonu :-((((((
Maxemail
Profil
tak co pomůže mi někdo nebo ne ??
Fred
Profil
Maxemail
já nevím kde jsem ji stáhl tu šablonu :-(((((( a co ten copyrigth dole SupremeTemplates.com ??
Poisonessquirrel
Profil *
Tento dotaz byl mimo téma a byl odstraněn moderátorem. Pro nové dotazy prosím zakládejte nová témata.
Maxemail
Profil
Fred
ne odtud to není narazil jsem na to haluzově a ten soubor sem asi smazal
DjAmor
Profil *
posli mi ten jpg ja ti to dam prec..
Maxemail
Profil
DjAmor
tak mi napiš adresu nebo já to dám sem ty obrázky nebo si to stáhni ztoho
DjAmor
Profil *
Maxemail
osem@netkosice.sk

a mimochodom aj to co mas tole, to "© Copyright 2003 SupremeTemplates.com
All Rights Reserved. " by si si mohol odstranit z html kodu :)
Maxemail
Profil
DjAmor
máš to tam dík moc
Maxemail
Profil
DjAmor
Tak co pomůžeš mi stím nebo ne??
DoubleThink
Profil *
Šablona přesunuta na http://max-on.wz.cz.
Prosba zůstává stejná
bojars
Profil
Maxemail máš ten "*.psd" súbor? To si ho naozaj vyhodil???
ak máš ten súbor, tak mi ho pošli, ak nie, skús mi poslať "../images" z toho súboru, pozriem sa na to, čo by sa s tým dalo urobiť.
Maxemail
Profil
nemám opravdu sem ho smazal a nevím kde jsem tu šablonu stáhnul a jestli chceš ty obrázky tak si je ztáhni ztěch stránek prosím
Koty
Profil *
Mám stránku udělanou s dvěma rámci a potřeboval bych do jednoho z rámců vložit obrázek na pozadí s tím, že bych chtěl aby byl široký stejně jako šířka rámce. Ale po změně rozlišení, aby to fungovalo stejně. Dík
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0