Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Zdravim

prosím Vás chtěl bych udělat stránku napodobujicí vzhled Excelu, ale netušim jak to provést co nejlepe.

Tzn. po levé straně takový ten šedivý pruh s čisly řádku
nahoře šedivý pruh s písmenkama sloupců
nad nim bych misto řadku vzorců dal textove pole pro vyhledávaní na webu
a menu by bylo esteticky udělano jako nabídky v Excelu (Soubor, Upravy atd.) samozřejme s jinými texty

Pozadí stránky by byla tenoučka mřížka (jako v Excelu - tu jedinou už mám)

Má představa je udělat to v CSS a netušim jak nejlépe provést toto (Ono to tak ani neni o css jako spíše všeobecný návod, jak na to)

1, chtěl bych čísla řádku vkladat scriptem, např. podle velikosti rozlišení obrazovky, bych vypsal někdy 50 řádku, někdy 30 -ale vždy jen jednu stranku (bez rolování) - jen netušim jak je to technicky náročné.
Anebo je lepší, udělat jeden obrázek (lištu), dejme tomu 50 řádku a dávat to tam na tvrdo?

2, ten samy problém s lištou sloupců

3, pokud by to šlo řešit tim scriptem (vkládani čísel do obrazků) jak to nejlépe provést?

No a to je asi vše

Diky za rady a nápady
Přemek
Axamith
Profil
Prostuduj si zdroják suda-licha-tr-td Třeba to pomůže pro začátek
Radek Hrabůvka
Profil
www.jakpsatweb.cz/html/tabulky.html
Anonymní
Profil *
Chlapci, asi jsme se nepochopili, já nechci dělat stranky v tabulkách, já chci napodobit VZHLED MS Excel.

Protože to bude web o MS Excel.

Uvítal bych spíše nápady na realizaci těch lišt (levá a horní)

Díky Přemek
Lukasisko
Profil *
si tam vlož stránku vygenerovanou v excelu O:-)
swah
Profil
Je to už sice 14 dní offtopic, ale nedá mi to nenapsat, jednoduše bych to udělal pozadím v css zarovnaným do levého horního rohu, sice by muselo jít o obrázek ve vysokém rozlišení což by mělo za následek jeho větší velikost, ale pokud by se jednalo jen o ty dvě lišty, tak by to zas tak velké být nemuselo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0