Autor Zpráva
pocom
Profil *
dobry den
mam velmi vela fotiek ,a potrebujem urobit nieco ,(neviem este presne co) co mi ukaze na stranke (priblizne 4x6 fotiek na stranke (dajake zmenseniny)->dobre by bolo ,aby sa to rychlo nacitavalo)
,ALE ,takuto stranku z 24 ,teda 4*6 fotkami ,nepotrebujem len raz ,ale VEELA krat ,asi 50x ,pisat to by bola umorna robota ,a tak si myslim cosik take ze: bude stranka (urobena ako tabulka) ,kde budu v jednotlivych "okienkach" fotky ,(4x6) fotiek ,a ked dam tlacitko dalsi ,tak sa nezmeni stranka ,ale len dane posicka s fotkami (stare fotky sa nahradia novymi (s tym ,ze ked na ne kliknem ,tak sa aj otvoria(,teda tie nove ,a nie stare!))) ,ale ako na to? ,PS: nemam az take velke skusenosti s takymto cimsi ,takze predpokladajte ,ze ked mi sem hodite dajaky dlhy kod ,bez popisu ,tak ho zrejme nepochopim
,alebo pripadne ako inak to urobit ,alebo napiste mi stranku ,kde je to dajako dobre urobene-vymyslene
krteczek
Profil
tohle umí web album generator: http://www.ornj.net/ spustíš ukážeš mu adresář v kterém máš fotky, řekneš jaké rozměry mají mít výsledné obrázky a náhledy a on to přepočítá, vytvoří kompletní galeji kterou stačí nahrát na web
pocom
Profil *
PERFEKTNY!!!
(,zatial som len to s nim tak skusi)l ,ale uplne ma nadchol
,BIG THX
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0