Autor Zpráva
Mato
Profil *
niektore stranky su spravene ta ze ked kliknem na odkaz tak mi nevybehne mp3 prehravac ale to budem pocut na stranke(kliknem a pocuvam)ako ta mam pls spravit?(taka stranka je napr.
http://flak.sk )
Yuhů
Profil
to se dělá nějakým tagem object. MP3 se zadává tagem param. Nikdy jsem to nepoužil, takže nevím.
none
Profil
Zkus udělat scroll okno a zakázat scrolování,do té stránky v scrolu hod bgsound a a dej odkazy na další stránky s bgsoundem sam to tak mam tady je ukázka zde je to v pohodě spokojenost.
Mato
Profil *
ale ako to mam napisat do zdrojoveho kodu?
none
Profil
Takto vytvoříš to okno
**************************************************************
<td width="127" bgcolor="#FFFFCC" align="center" height="19">
<p align="right"><iframe name="I1" src="poslech.html" width="500" height="22" marginwidth="1" marginheight="1" style="padding: 0" border="0" frameborder="0" align="right" scrolling="no">
Plužina none instal.</iframe>
</td>
**************************************************************
bojars
Profil
none: Mno- pokiaľ sa týka "*.mp3", tie mám nastavené v DownLoad manažéri... prečo asi?
Myslím, že pre tento formát je štandardne v systéme nastavený niektorý prehrávač. Riziko použitia tohoto formatu ako bgsoundu je dosť veľké: Dovnload Managera v tomto prípade zatváram a WinAmp tiež.

Nuž a ako bgsound je používaný formát "*.waw", ktorý sa hodí iba na veľmi krátke sekvenčné zvuky, t.j. skôr na zvukové efekty, hlavne preto, že komprimačný pomer oproti "*.mp3" je asi 1:10 (tuším pri 128 Kb/ s).
Midi formát zas za ten "špás" nestojí, vyzváňania mobilných telefónov máme asi všetci plné zuby...

Záver: ľudkovia, nepoužívajte "hudobné podmazy" na stránkach, lebo také stránky nabiehajú určite aj silnejším pripojeniam ako mám ja (DialUp) strašne pomaly, nevraviac o šokoch, keď na mňa nečakane "vybrechne" Comp pri otváraní stránky od ktorej (podobne ako od knihy, časopisu...) očakávam skôr písaný text a obrázky.
Hudbu si otvorím na webe vtedy, keď chcem a ak mi je to zrozumiteľným spôsobom ponúknuté.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0