Autor Zpráva
tomáš
Profil *
Potřeboval bych udělat postupně se měnící (pozor! NE běžící) text (lépe složený z obrázků, ale možná bych se spokojil i s prostým textem) tzn. že třeba v nápisu z deseti písmen by se nejprve změnilo první písmeno, za třeba 100 ms druhé, pak třetí...až desáté a pak dejme tomu za 10 s zase zpět a furt dokola (něco ve stylu displaye).
tomáš
Profil *
nejlépe v Javascriptu (omlouvám se, asi jsem to měl dát do diskuse o JS)
habendorf
Profil
text (lépe složený z obrázků, ale možná bych se spokojil i s prostým textem)

Tak jak teda? To je zatraceně velký rozdíl, jestli se s tím bude pracovat jako se stringem, nebo jako s haldou obrázků (že by array?).
xarox
Profil
No jestli myslíš něco jako hejbající se banner, tak na to použij nějaký GIF animátor.
krteczek
Profil *
ale vem v potaz že každá vrstva giffu zvětšuje jeho velikost a to o dost, takže pokud se ti jedná o postupné sázení pismenek do banneru tak bude asi nejlepší flash...ktery tohle řeší jinak než další vrstvou (on to prostě spočítá, proto jsou bannery ve flashi tak malé a nadupané) A nevím jak to je přesně, ale reklamni systémy berou bannery 468x60 do max velikosti 20kB.
takže přeji příjemnou práci...
krteczek
Leo
Profil
No podstatny rozdil mezi tim animovanym GIFem a Flahem by byl spis v tom, ze v GIFu je grafika ulozena jako rastr, zatimco ve Flashi by to nejspis byly vektorz (krivky) - ktere, kdyz se to udela inteligentne - jsou vetsinou datove mensi nez GIF. Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0