Autor Zpráva
xdusa
Profil
Ahoj. Na svých stránkách www.sat.er.cz mám fotogalerii, ale moc se mi nelíbí. Chci se zeptat jestli nejde nějakým kódem udělat, aby když mám v jednom adresáři tu galerii jako fotky.htm a složku s fotkami fotky, ve které jsou všechny fotky, tak aby se do stránky načetly všechny obrázky ze složky fotky, abych to nemusel ručně všechno vypisovat? Bylo by dobré, kdyby ve stránce byly jen malé náhledy jako odkazy na velké do nového okna. Jde to?? Díky moc!
mgiel
Profil
skus generátor na fotogalerie - jeden je u adobe photoshop jestli más ..jinak nekde na slunecnici nebo www.google.com
Yuhů
Profil
Picasa, Web picture generator, IrfanView, AcdSee a další desítky programů. To jsou programy, které ti automaticky vytvoří fotogalerii na lokálním disku, pošleš ji na server třeba přes FTP.

Pak existují prográmky v PHP, které se podívají do určitého adresáře na serveru a udělají z toho stránku s náhledy. Jednou jsem to viděl na domovských stránkách Davida Špinara.
SuE
Profil
PHP řešení: třeba http://relativelyabsolute.com/spg/
doporučuje 9 lam z 10 :-)
JiK
Profil *
sue: a navic ma primo v sobe .htaccess pro mod_rewrite abychom meli pekne odkazy. Coz moc ocenuju.
xdusa
Profil
Díky, tak jsem si stáhnul tu galerii, co napsal odkaz JiK (jen verzi 1.0), ale jsem úplný začátečník tak nevím co s tím teď, prosím pomozte!
SuE
Profil
xdusa: http://relativelyabsolute.com/spg/instructions.php

to je celkem dost dobrý návod, jak to udělat. Jestli máš problém s angličtinou, zkusím to večer přeložit, teď nemůžu, sry .
A stáhni si raději 1.1 , je lepší.
xdusa
Profil
SuE díky. A jestli se ti chce překládat to, tak budu jenom rád, jestli si s tím chceš dávat tu práci, tak díky!! Jinak to zkusím nějak přelouskat, anglicky trošku umím...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0