Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Prosím o radu, mám hotový odesílací formulář na mail, ale potřeboval bych, aby se poslal více příjemcům. Nechci do toho montovat PHP, tak prosím poraďte, jak to udělat v HTML. Díky
Libor
Casero
Profil
no, myslím, že bys doi toho měl zamontovat php, přes html(aspon sme to někde čet) to ení buhví jak spolehlivé
djlj
Profil
Anonymní
Nijak.
Leo
Profil
V HTML nijak, to ani emaily odesilat neumi, Leo
Casero
Profil
djlj a Leo
ehm...no tak nejen, že to není spolehlivé, ale ani to nede...:DD, ale myslím, že tady něco na jakpsatweb cosi o tom bylo...ale asi ne, no
Mistr
Profil
Jde to udělat jedině tak, že se to posílá přes e-mail. Má to ovšem relativně dost omezení a musí Ti "hrát do not" více parametrů (uživatel musí mít nastavený na počítači nějaký poštovní program (Outlook Exspress apod.), což v knihovně, kavárně či ve škole to většinou nemáš, takže smůla. Ale jsou tam i jiná možná omezení. Yuhů o tom již píše na www.jakpsátweb.cz
Anonymní
Profil *
OK. Zkusil jsem to tedy přez PHP, jak to je zde popsané, ale nefunguje mi to. Píše mi to, že stránka nebyla nalezena. Please ... poraďte.
Libor
Hugo
Profil
Anonymní

Bohuzel ted nemuzu nikde sehnat kristalovou kouli, takze se obtizne podivam na tvuj skript.

Pokud chces radu, tak sem placni ten skript (resp. jeho relevantni cast).
souki
Profil
pokud pokužíváš jen html a mailto, tak stačí oddělit adresy středníke. Poštovní klient si s tím už poradí. V případě php jsme na to nepřišel. Já nevhám prostě běžet odesílání ve smyčce... Jestli máte lepší řešení, rád se přiučím =)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0