Autor Zpráva
Nicolas
Profil *
Čau lidi v CSS jsem úplnej začátečník (přelouskal jsem příručku tady na webu: je fakt sqěle napsaná) a zaujalo mě zejména použití hover. Mám na stránce použitý JS který automaticky při najetí myši mění obrázek (odkaz) na jinak zabarvený. Teď chci stránky předělat do offline verze na CD a díky super sqělému SP2 a IE6 se stále zobrazuje řádek: byl zablokován aktivní obsah...... blablabla) samozřejmě stačí jednout kliknout a je vše OK ale někoho to může odradit a to nechci. Našel jsem tu změnu barvy textu atp. ale marně bádám jak nadefinovat změnu obrázku. V JS to funguje tak že mám pro každý odkaz 2 obrázky jeden s nazvem 1.gif a druhej s názvem 1b.gif. OnMouse over je název 1b.gif a onmouse over se zase vrátí zpět na 1.gif. Ale nějak mi nejde nastavit to v CSS.
Pak mám ještě jeden dotaz.
Stránky se budou spouštět automaticky po vložení CD do mechaniky a tam bych pro změnu chtěl navolit vlastnosti okna (jako v JS velikost, bez menu, adresy toolbaru o určité velikosti). Nevíte někdo zda to jde udělat jinak než pomocí JS, nejlépe s použitím CSS???
Předem díky za odpovědi.
Jo a kdyžtak jde o stránky www.mce.cz stojí více méně za prd, berte prosím v potaz, že jsem grafik a html dělám jen velice okrajově.
Fred
Profil
Koukni se k pixymu http://wellstyled.com/css-nopreload-rollovers.html
Nicolas
Profil *
2fred jo je to tam celkem srozumitelně popsané, ale potřeboval bych to vyřešit tošku jinak. Tlačítko je na stránce obrázek (včetně textu) a je jich asi 13. Jak to vyřešit aby se mi měnil obrázek 1.gif-13.gif na obrázek 1b.gif-13b.gif?
Jestli to nejde vyřeším to samozřejmě jinak, ale potěšilo by mě to.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0