Autor Zpráva
Euroblb
Profil *
Čest lidi. no na záčátek bych chtěl říct že nejsem zas až takovej blb, programovat umím boužel ale jen CNC stroje. Kdo neví, tak to znamená Central Numerical Control.. To jsem sice ani říkat nemusel, ale proč né. že?

Teď k problému kterej potřebuju vyřešit.
Dělám svoje stránky už asi dva roky (během studija). Zkoušel jsem udělat stránky pomocí Macromedia Flash, jelikož však prezentace z trialové verze nemůžu legálně umístit na internet, zkouším to v Html. ale samotné Html mi bohužel nestačí, když jsem však zkoušel prostudovat PHP či JV..přišel jsem na to že jsem buď to dementní, anebo bych jsi měl spíše kopit nějakou tu literatůru.
Jo a ještě něco. když jsem programoval flash či něco jiného. Stahoval jsem jsi různé návody ale těch jsem nevyužíval, spíše jsem to vše pochopil ze zdrojáku..
Však co by mi zatím stačilo potřeboval bych udělat jen jedno ducho šablonu nebo jak tomu říkat stránku.

Měla by vypadat asi zhruba->>> tabulka 2-3sloupcích a jednom řádku. a v prvním sloupci menu, které by bylo nejlepší načítáno z externího souboru, tak aby dkyž budu potřebovat přidat odkaz do menu, abych nemusel editovat každou stránku zvlašť. Zkoušel jsem to pomocí Frame ale nedosáhnul jsem takového výsledku jakej jsem potřeboval..
A dále bych potřeboval nějak udělat foto album.

No jo asi mi nikdo nepomůže co?? kdyby někdo byl tak ochotnej a udělal tu předlohu a poslal by mi to na euroblb@seznam.cz [mailto:euroblb@seznam.cz]mail[/url]

Euroblb@seznam.cz
Byl bych m moc vděčbý. jsem s toho už bezradnej..dikes moc..
Leo
Profil
PHP a nejaky sablonovaci system, nebo primo redakcni (CMS). Leo
Euroblb
Profil *
Ne přímo šablonovací systéme...ale nějakej malej příklad, stoho to nejlepe člověk pochopí jak má potom postupovat. Zkoušel jsem to z polopate.jakpsatweb.cz no abych řekl pravdu napsal jsem vše tam kde je to ukázané a podle toho jak to tam je popsané a nezobrazil jsem mi ani ten text...jen jednou a to ani nevím proč když jsem to hodil na net tak mi to hazi furt hlášky.
potřeboval bych takhle vytvořit menu složené převážně z gif animací popřípadě flash tlačítek uložené ve samostatném souboru a pak jak ho vložit pomocí include nebo něčeho jiného do html tabulky...
Tonik
Profil *
Důležitou otázkou je, jestli chceš jen vytvořit stránky nebo se naučit vytvářet stránky.

V prvním případě bych ti doporučil využít někoho z profersionálů, kteřé tady určitě najdeš a udělají solidní práci za rozumné peníze. Stavět slušný web je totiž mnohem složitější než jen plácnout pár php a html příkazů na stránku.

V druhém případě bych ti doporučil trpělivost. Je mnoho nástrojů jak udělat dobrý dynamický web, ale rozhodně není dobrý počítat, že se je naučíš zvládat přes noc.

Osobně doporučuji první případ, dobrý profík ti udělá dobrý web za rozumné peníze a hlavně ti neskutečně ušetří čas bádání a hledání jak na to.
Euroblb
Profil *
mno...chci jsi to dělat sám, člověk stoho namám takovou radost jako když jsi to sám vytvoří. Jsi koupím teda asi nějakou literatůru ohledně PHP. KDyž tak poradďte jakou..pro začátek....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0