Autor Zpráva
GeorgeX
Profil
Zdravím Všechny. Chtěl bych Vás poprosit o radu jak si mohu vytvořit pomocí PHP, Java a pod. počítadlo, které dokáže zjistit odkud (z jaké domény) návševník na mou stránku přišel. Prosím neraďte mi že mám použít Toplist a podobné statistické stránky. Potřebuji script, který bude možné vložit přímo do dané stránky. Moc děkuji za jakoukoliv radu.
Leo
Profil
Tuto informaci mate v PHP v promenne $_SERVER['HTTP_REFERER']

Leo
Mistr
Profil
A rozšířím-li původní otázku: jde nějak zjišťovat, kam návštěvníci odešli?
Mistr
Profil
GeorgeX
Promiň, že Ti tady vstupuji do dotazu, ale předpokládám, že Leo na Tvůj dotaz již odpověděl dostatečně.
GeorgeX
Profil
Tak jsem zkusil použít toto, ale neukazuje absolutně nic. Nevíte proč? Dík moc

<?
$cesta= $_SERVER["HTTP_REFERER"];
echo $cesta."<br>";

?>
tiso
Profil
A odkiaľ si prišiel na tú stránku? Ja si pomocou toho robím vlastný log návštevníkov mojich stránok...
GeorgeX
Profil
A odkiaľ si prišiel na tú stránku? Ja si pomocou toho robím vlastný log návštevníkov mojich stránok...

Zkusil jsem jít z googla. Přesně to chci udělat, Log návštěv pro danou stránku podle domén. Zkoušel jsem to ale na podstránce, ale to snad ničemu nevadí.
tiso
Profil
Chyba bude niekde medzi stoličkou a klávesnicou... Alebo nevykonávaš ten kód...
Leo
Profil
Jakou mate verzi PHP? Stare vykopavky neumi $_SERVER. To je jedna moznost. Druha je ta, ze vas prohlizec / firewall blokuje patricnou http hlavicku (referer).

"jde nějak zjišťovat, kam návštěvníci odešli?"

Ne. Leo
Meldo
Profil
jde nějak zjišťovat, kam návštěvníci odešli?

Prinajlepsom by sa dalo zistit, na ktorej stranke boli ako poslednej. Maju to v statistzkach naj.sk a podobne. Ako nato, to ale neviem :-)
Anonymní
Profil *
jde nějak zjišťovat, kam návštěvníci odešli?
Javascriptom sa dá zistiť na ktorý odkaz klikli, avšak ak napíšu adresu do adresného riadka tak to sa zistiť nedá.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0