Autor Zpráva
pvanecek
Profil
Rad bych zjistil, zda je vubec mozne bez pouziti js vytvorit input-nabidku tj. potrebuji mit funkcnost tagu select spojenou s editaci aktualniho obsahu. Jeste jinak receno, potrebuji input, ve kterem pokud napisi prvnich par pismen slova, predem stanovene moznosti (nactene treba z databaze) se mi zobrazily jako mozne doplneni. Vpodstate by byla idealni fce autocomplete s tim, ze doplnovane hodnoty bych predem definoval. Tak mne napada, ze by bylo super, kdyby slo i presne rici, jakych hodnot muze input nabyvat. Asi utopisticka myslenka, ze? Zduraznuji, ze nechci pouzivat javascript a pres nekolikanasobny formular se mi to take delat nechce.
pvanecek
Profil
To jsem si mohl myslet ... ticho po pesine. Alias nic takoveho nikdo nezna :( A pritom by to tak moc pomohlo urcite nejen me.
koudi
Profil
No bez js to rozhodně nepude...
Leo
Profil
Bez pouziti JavaScriptu to samozrejme nejde. A stezovat si, ze vam nikdo neodpovedel neni zrovna oblibene... Leo
Anonymní
Profil *
Bez pouziti JavaScriptu to samozrejme nejde. A stezovat si, ze vam nikdo neodpovedel neni zrovna oblibene... Leo

Ja si nestezuji, to jste mne spatne pochopil, to byl jen povzdech nad tim, ze jsem odhadoval, ze skutecne nic takoveho se bez js udelat neda a ma domenka se potvrdila (bohuzel, daleko radeji bych se nechal poucit o tom, jaka jsem lama). Tudiz se verejne omlouvam, pokud muj povzdech vyznel jako vytka, ze nikdo nereaguje, neb naopak predpokladal jsem, ze pokud odpovedi se nedockam, takoveto reseni neexistuje. Doufam, ze jste mne tentokrate pochopil tak, jak jsem timto textem zamyslel. V kazdem pripade vidim tuto diskuzi nadale jako naprosto bezvyznamnou a dost mozna za "vymazanihodnou".
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0