Autor Zpráva
Sváťa
Profil *
Ahoj, možná to tu už bylo, ale nenašla jsem to. Pokračuji v již vytvořených stránkách, ale jsem úplný začátečník. Potřebovala bych poradit, jak změnit text hlavní stránky (indexu) ve Wordu, když stránka je v Microsoft Internet Explorer. Když si stránku otevřu ve Wordu, doplním potřebné údaje a pak ji chci uložit, uloží se mi jako Wordový dokument a ne jako dokument Microsoft Internet Explorer. Moc děkuji za radu.
Radek Hrabůvka
Profil
Soubor > Uložit jako... > Webová stránka, zjednodušený formát.
Lezou po mě slimáci ;-)
Sváťa
Profil *
Jenže když použiji tento postup, objeví se mi následující text:
"Uložením dokumentu blablabla.htm v tomto formátu (Webová stránka, zjednodušený formát) budou odebrány značky specifické pro sadu Office. Při opětovném otevření této stránky nebudou některé funkce sady Office pravděpodobně k dispozici"
Mám strach, jak to bude potom fungovat. Když to nechám uložit, pak už to není dokument Microsoft Internet Explorer, ale dokument Microsoft Word, i když má koncovku htm. Nešlo by to nějak udělat, aby i po úpravách ve Wordu to byl stále dokument Microsoft Internet Explorer? Dík.
Radek Hrabůvka
Profil
Sváťa Pokud máš strach, že budou odebrány značky specifické pro sadu Office a že nebudou některé funkce sady Office pravděpodobně k dispozici, tak si udělej zálohu v *.doc, nebo *.html a na web vystavíš "Webová stránka, zjednodušený formát".
Že témuž dokumentu Microsoft říká "webová stránka" a jindy "dokument Microsoft Internet Explorer", za to nemůžu.
koudi
Profil
Ono hlavně ve skutečnosti nic jako "dokument Microsift IE" neexistuje.
Radek Hrabůvka
Profil
Ono hlavně ve skutečnosti nic jako "dokument Microsift IE" neexistuje. To jsou "HTML" soubory, které zobrazí pouze IE.
Sváťa
Profil *
Tak jsem se po menší přestávce vrátila ke stránkám, udělala jsem vše podle Vašich rad a funguje to, takže moc děkuji.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0