Autor Zpráva
TIP
Profil
Nevím na koho se mám obrátit... Potřebuju přeložit větu...

Pokud jste v Anglii pošlete SMS ve tvaru PIN na číslo 82023,příjde Vám nějakej pin... Já Vám ho upravím,v jednom programu... tam mi to vygeneruje KÓD KTEREJ POŠLETE A TEN UŽ VÁM PŘIČTE NĚJAKÝ PENÍZE....

Prosím pomůžete? Přeložíte alespoň nějak podobně?
Leo
Profil
Ja jsem to nepochopil ani cesky, co to dela... Leo
TIP
Profil
A to jako proč? Prostě pošleš SMS ve tvaru PIN na číslo 82023 příjde Ti kód... Ten mě napíšeš a já Ti pošlu kód kterej pošleš taky a potom Ti už na kredit dojdou peníze, chápeš?
djlj
Profil
TIP
Dobrý pokus. Pěkná blbost, zkus to jinde...
TIP
Profil
No tak to není blbost, máš smůlu je to pravda... A já nechci abyste to posílali, ae chci to přeložit!!!
djlj
Profil
TIP
Tak použij translator, ne? Nebo třeba slovnik.seznam.cz.
FantomX1
Profil
Neviem ci je to vhodna otazka do tohoto fora, do akeho jazyka ti to mame prelozit, alebo do ineho kodovania?
TIP
Profil
No, ae tam mi to překládá po slovech. Já z toho nebudu umět poskládat celou větu...
TIP
Profil
Do angličtiny ;) UK.
djlj
Profil
TIP
Tak sem tu větu napiš, někdo ti to přeloží...
FantomX1
Profil
Pokud jste v Anglii pošlete SMS ve tvaru PIN na číslo 82023,příjde Vám nějakej pin... Já Vám ho upravím,v jednom programu... tam mi to vygeneruje KÓD KTEREJ POŠLETE A TEN UŽ VÁM PŘIČTE NĚJAKÝ PENÍZE....

If you are in England, send this message in format PIN to number 82023, you will r shortly receive randomly generated PIN, then i am going to modify it in a program, that program will generate a code, which you will have to send and that will add you some money

Inak prelozil som to a malo to byt aj gramaticky spravne, ale je to tak ako si to napisal ty, cize pre mna nepochopitelne ani v cestine
TIP
Profil
DÍKY MOOOC
thingwath
Profil
If you're in England, you can send me some SMS, but I have no idea why would you want to do it.
TIP
Profil
HaHa. To tam teda nenapíšu.
WanTo
Profil
TIP
Já bych to tam teda napsal, ta druhá thingwathova verze je vážně lepší ;-) A správně :-)
TIP
Profil
To přeložit umim.
Andilek.Eli
Profil *
Ahoj pomůžete mi přeložit prosím jednu větu, teprve jsem si nakoupila knížky co se týče angličtiny, ale jsem do toho zamotaná a vůbec tomu nerozumím.
habendorf
Profil
pomůžete mi přeložit prosím jednu větu

Nepomůžeme. Minimálně do doby, než nám tu větu prozradíš.
venca163
Profil
založ si nový téma

(ale když tu větu nenapíšeš alespoň sem, tak ti to opravdu nikdo nepřeloží)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0