Autor Zpráva
jirkagogotr
Profil
Jak lze zjistit heslo k centrumovýmu e-mailu???
Leo
Profil
Co? Leo
jirkagogotr
Profil
no prostě jak se dá zjistit heslo k emailu který je zřízený v centrumu
Fred
Profil
No asi tam od toho mají helpdesk
Cody
Profil
Fred Jestli jirkagogotr nehledá hackera?
OT:
1. Centrum se se skloňuje na Centru.
2. Možná by nebylo od věci, používát otazníky za otázkama a když už něco chci, bylo by hezké (aspoň mne by to potěšilo), kdyby lidé psali nějakou uhlazenenější formou a ne jen vyštěknout otázku a když ji lidé nepochopí z důvodu nedostetčných informací se tvářit uraženě.
Anonymní
Profil *
Prosím prosím už to někdo řekněte, jak se dá zjistit to heslo k emailu na Centru.cz aniž by to uživatel zjistil?
Janička
Profil *
Prosím prosím už to někdo řekněte, jak se dá zjistit to heslo k emailu na Centru.cz aniž by to uživatel zjistil?
koudi
Profil
Nejde. A takovejma věcma se vůbec nezabejvej!
Cody
Profil
Anonymní, Janička: není to korektní, proto se to nedělá, pokud jde o tvůj mail je to na centru ošetřený, jinak stačí kontaktovat adminy.
Lukáš M
Profil
Anonymní, Janička a k čemu by to bylo dobré? Pokud se vám to povede, určitě napište jak! Centrum i jeho uživatele to jistě bude zajímat! :)
TLCS
Profil
Máme tu hackera, co? Ty já nesnášim, už jsem jich pár jaksi vyhazoval z kompu...pokud se někdo zajímá, jak hacknout centrum.cz, tak ať neleze sem!!!!!! Yuhůovi to neřeknu, ale není zdravý, bejt hacker
Lukáš M
Profil
TLCS Ty já nesnášim, už jsem jich pár jaksi vyhazoval z kompu... LOL! tvůj příspěvek mi připomíná citaci z chatu s jednim "hackerem" na http://lamer.cz/?item=show&id=1286 - ten klučina měl podobný slovník, neznáte se? :)
peta
Profil *
Janička
Toz moznosti je nekolik, jsou vselijake hackovaci programy jako l3c, ale ses v rozporu se zakony. Osobne ani takove lidi nemam rad, co se snazi lustit hesla. Nekdy zbytecne blokuji server (kdyz vis, jak hesla skryt pred takovymi pokusovniky).
Pokud se jedna o tvoje heslo, bylo receno, resi se to pres adminy.

Jinac sory ty reakce, ale myslim, ze to neni dobry dotaz na verejnem foru. Nezaomen, ze se tuuklada tvoje IP adresa a kdyby majitel chtel, prave ses na seznamu lidi, ktere navstivi v brzke dobe kriminalka.
martan
Profil *
Zkus si vytvořit stránku , na kterou napíšeš , at pošlou email ne nějakou adresu (která bude tvoje)
a ten email bude obsahovat
Email:tvuj@email.com
pass:tvoje_heslo_na_tvuj_mail
martan
Profil *
find: email_na_ktery_chcete@heslo.com

Smozřejmě , že někdo ti napíše zprávu na tvůj email a ty takhle zjistíš jeho heslo:-D
steyman
Profil *
ahoj
steyman
Profil *
ahoj
steyman
Profil *
Email:tvuj@email.com
pass:tvoje_hefind: email_na_ktery_chcete@heslo.com
slo_na_tvuj_mail
find: email_na_ktery_chcete@heslo.com
steyman
Profil *
Email:tvuj@email.com
pass:tvoje_hefind: email_na_ktery_chcete@heslo.com
slo_na_tvuj_mail
find: email_na_ktery_chcete@heslo.com
Kamca
Profil *
ahoj zapomela jsem svoje heslo na email na centrum.cz pomůžete mi někde s tím jak ho mohu zjistit nebo rozluštit ? díky Kamča
Str4wberry
Profil
Co to tady raději zamknout?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0