Autor Zpráva
WanTo
Profil
Do adresáře log ukládám logy. Vzhledem k tomu, že je v nich spoustu zajímavých informací, potřebuji přístup do adresáře zablokovat. Jediná možnost, jak se k logům dostat, bude přes PHP.

Jak to udělat?
djlj
Profil
Dej tam .htaccess a do něj napiš deny from all.
WanTo
Profil
Bohužel, nefunguje to.
djlj
Profil
WanTo
Aha, ono to zakazuje přístup i těm php scriptům? :/ Myslel jsem, že pro ty to bude povoleno, škoda..
WanTo
Profil
Ne, ono to nezakáže nic. Dal jsem to do složky log.
Leo
Profil
Kazdy slusny webhosting ma pres ftp (a pro php) dostupny alespon jeden adresar, ktery je vys, nez korenovy adresar webu (pristupny pres http). Pokud ho nemate, sel bych jinam. Leo
WanTo
Profil
Kazdy slusny webhosting ma pres ftp (a pro php) dostupny alespon jeden adresar, ktery je vys, nez korenovy adresar webu (pristupny pres http). Pokud ho nemate, sel bych jinam. Leo
To nevím, jestli mám. Hostuji na Pipni.

Jinak momentálně mi projekt běží na localhostu, tam mi to nefunguje.
Leo
Profil
"To nevím, jestli mám. Hostuji na Pipni."

To zjistite snadno - pokud se prihlasite pres ftp, tak se dostanete do urciteho adresare, a pokud je to primo ten, kam davate webove stranky, tak nemate :-)

"Jinak momentálně mi projekt běží na localhostu, tam mi to nefunguje."

Takovy nadrazeny adresar se da udelat i na localhostu... Leo
Aesir
Profil
WanTo:

pokud nefunguje pravidlo v .htaccess, zkuste kouknout do error logu web serveru (Apache?).
djlj
Profil
Ne, ono to nezakáže nic.
Je povoleno htaccess?
WanTo
Profil
djlj
Nevím, v Apache se nevyznám, jak se dá povolit?
tiso
Profil
Hľadaj...
WanTo
Profil
tiso
To je teda rada nad zlato. Bez tebe by mě ani nenapadlo, že se budu muset podívat do dokumentace. Moc díky, opravdu jsi mi pomohl ;-)
Leo
Profil
"To je teda rada nad zlato. Bez tebe by mě ani nenapadlo, že se budu muset podívat do dokumentace."

Podstatnejsi je, jestli jste to (uz) udelal, Leo
WanTo
Profil
Ano, díval jsem se tam. Na nic jsem nepřišel. Teďka se v manuálu hrabu znovu, ale pochybuju o tom, že mi to pomůže.
WanTo
Profil
Pomohlo :-)
Leo
Profil
To jsou veci, ze jo? :-) Leo
axis
Profil
lenost je ale strašná věc ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0