Autor Zpráva
iwapa
Profil
Mám stránky, které jsem nedělala zcela sama. Potřebovala bych v nich dělat zásadní změny. Pozadí, menu, korekce textů, funkčnost, přesměrování aj. Ftp a veškeré přístupy v počítači mám. Jsem začátečník. Jak mám postupovat? Mám si je postupně dávat do nějakého editoru a tam opravovat? A jakým způsobem je potom zase vrátit? A nebo je předělat celé? Ale zase nevím jak, aby mi ta počáteční kostra zůstala. Já nevím jak to původně - to holé - vypadalo. Je to pro mě pořádný oříšek. Moje stránky Děkuji za radu jak postupovat.
Honza Hučín
Profil
Musíš se rozhodnout, zda chceš stránky jen mírně upravit, nebo zda budou změny tak zásadní, že se vyplatí je udělat znovu. Pokud se chceš webdesign naučit, není lepší cesty, než si to zkusit postavit znovu, ale je to samozřejmě námaha.

Pokud budeš jen mírně upravovat, velmi doporučuju si nejdřív všechny změny sepisovat a nezačínat je hned dělat. Často si člověk vzpomene druhý den, že by to potřeboval udělat vlastně jinak, než to včera udělal. Až to budeš mít sepsané, dělej změny krok po kroku, třeba nejdřív vyřeš pozadí.
OLaF
Profil *
Zacit se musi od toho nejjednoduzsiho. Naucit se nejake tagy, trochu teorie (treba z tohoto webu) otevrit Notepad a tvorit. V jednoduchosti je sila - zadne divoke barvy fonty, zadne komplikovane slozitosti. Kdyz si vytvoris stranku od zakladu sama, budes na to hrda a more veci se v mziku naucis.Prolez si nejake stranky, koukni na struktury, fonty, barvicky a vymez si trochu vic casu (pro zacatek). Hodne Zdaru
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0