Autor Zpráva
M a r c e l
Profil *
Zdravim vas,
hledal jsem v tematech odpoved na muj problem, ale pri nejlepsi vuli jsem nenasel co potrebuji.

Mohl byste mi prosim nekdo poradit jak docilit toho, aby text "obtekal" obrazek, ale aby pri rolovani stranky obrazek zustal na miste a text se posouval nahoru a stale jej obtekal ?

Predem dekuji za pomoc.

Marcel@plivnik.cz
Radek Hrabůvka
Profil
Nelze.
Miloš
Profil
Jedině obrázek na pozadí s background-position:fixed. Takový obrázek sice není obtékán, ale text jde přes něj. Přesto si myslím, že by to mohla být přijatelná náhrada, ale velký pozor na čitelnost.
Pokud jde o tu původní ideu – ještě že to nejde! Představa, že by se při rolování text neustále přeskupoval, je děsivá. Fuj!
M a r c e l
Profil *
to mi kluci netvrdte ze to nejde, doufal jsem ze jo, jako pozadi to nechci, nechci text prekryvajici ten obrazek ...

predstava nepredstava, proste to potrebuju, treba by se to ukazalo jako nevhodne, ale ...
Bubák
Profil *
diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=1&topic=26965
Dero
Profil
Jak píše Leo v odkazované diskusi, snad jako cvičení pro šíleného javascriptaře. Chtěl jsem se do toho pustit, koneckonců už jsem vyřešil dost zcela neřešitelných (a také zcela a naprosto nepoužitelných) konstrukcí, ale tohle je opravdu už moc šílené a moc zbytečné.

Věř tomu, že by se to jako nevhodné opravdu ukázalo.
Anonymní
Profil *
Představa, že by se při rolování text neustále přeskupoval, je děsivá. Fuj!
Souhlasím!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0