Autor Zpráva
Fish
Profil
Velikost obrázku mam nastavenou v procentech podle velikosti okna, takže se dycky přizpůsobí podle rozlišení monitoru. Ale klikací mapa kterou mam na tom obrázku je pak trochu někde jinde. Souřadnice mapy mam zadaný v bodech podle skutečný velikosti obrázku. Když se to pak ale spustí třeba v menším rozlišení a obrázek se podle okna zmenší, ta mapa je pak už někde jinde. Nejde to nějak nastavit aby se i se změnou velikosti obrázku změnila i velikost tý mapy? Nebo jsem taky čet že ty souřadnice mapy se daj zadat v procentech z celkový velikosti obrázku. Takže jak? Nevíte někdo?
Dušan
Profil *
Přesně tohle taky potřebuji. Kdybyste někdo věděl, moc by mi to pomohlo.

Děkuji.
Dušan
Profil *
Tady se píše, že by mělo jít zadat souřadnice aktivních ploch v procentech velikosti obrázku:
http://www.kiv.zcu.cz/~brada/KondenzovaneHTML/#obr
Už jsem autorovi napsal email, a poprosil jsem ho, jestli by mi to podrobněji vysvětlil. Až odepíše tak to sem dám.
Mistr
Profil
souřadnice mapy se daj zadat v procentech z celkový velikosti obrázku. Takže jak?
Já bych to zadával přímo v procentech, ne? Nebo v čem je problém, že nemůžeš místo 105px dát třeba 52% apod.?
Radek Hrabůvka
Profil
V HTML se px nepíše. A když jsem zkusil zadat jednoduše %, tak to IE nevzal, tedy vzal, ale jako bych tam % neměl. Možná jsem něco dělal špatně, rád se podívám na funkční ukázku.
Mistr
Profil
Radek Hrabůvka
Díky za osvětu.
Dušan
Profil *
Tak prý by to mělo jít pomocí Javascriptu, který by přepočítával souřadnice aktivních ploch. Bohužel javascript zrovna moc neovládám. Nevíte někdo jak by se to dalo napsat?

Děkuji
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0