Autor Zpráva
TUX
Profil
Dobrý den,

pustil jsem se do prvního většího projektu. zatím sem vždy grafiku dělal maximálně rámečkama v CSS a nějakým logem.. Ale teď je třeba užít mnohem víc grafiky než jen čtverce a obdélníky..
Takže : 1.) Dejme tomu že sem si již v PS udělal design (neudělal),rozřežu ho (to bych uměl)...
2.) Ale teď už nastal problém mám sice grafiku připravenou,ale jak jí poskládám dohromady ?
--v tabulkovém layoutu si troufám říct že bych to poskládal...,ale v CSS layoutu si to horho těžko představím...

OTÁZKA :

1. Když bych dělal layout - ABSOLUTE (musel bych i tak vlkádat další divy,které mají význam jen pro grafiku ?
2. Jak poskládat garfiku dohromady při FLOAT layoutu ? - potřeboval sem zajistit "roztažitelnost" :
FLOAT Layout


Jakékoliv rady jak to poskládat dohromady grafiku do CSS webu si moc a moc vážím..
Tabulkou bych to nerad řešil ...

Děkuji TUX
J
Profil *
http://css.interval.cz/clanky/vychytany-trisloupcovy-fluidni-layout-se -stejnou-delkou-panelu/
odkaz
Profil *
J to je super, dík!
Měla jsem tu samou otázku jako TUX, ale jsem na tom ještě o mnoho hůř, já totiž nevím, v čem udělat ten design, vždycky najdu něco na netu na úpravu obrázků a grafiky, ale pak to vůbec neodpovídá mým představám:( třeba mi to neudělá rámeček s kulatýma rohama a tak :( nemůžete mi prosím někdo něco doporučit?
TUX
Profil
AHOJ

Grafiku (ale nejsem grafik :-( ) , jsou nejlepší programy ,dle mého :

PhotoShop - Návody perfentě udělaný - sekce layout ! !!

Fireworks - Link FIREWORKSl
Flash - Link FLASH


Moje ICQ : 172 663 058 (kdyžtak mi napiš a můžem dat neco dohromady)

PS : ALE nejsem grafik, a s grafikou opravdu moc neumim :-D
mata
Profil
Skládání bloků a idea řezání webu je nastíněná třeba u veerle
http://veerle.duoh.com/index.php/blog/comments/the_xhtml_css_template_ phase_of_my_new_blog_part_1/
TUX
Profil
Jóóóó TO JE ONO CO sem potřeboval...
Neni tam jenom řešení,ale hlavně je tam vysvětleno PROČ to tak je !! DÍky !!
odkaz
Profil *
TUX

díky!! všechno prohlídnu a uvidím
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0