Autor Zpráva
Dan Fojtík
Profil
Zdravím,
podařilo se mi nakonfigurovat Apache, aby bylo možné se na můj localhost dostat i z internetu přes mojí IP adresu. Chtěl bych na svůj server nasměrovat moje domény, každou do jiného adresáře. U registrátora můžu změnit pouze DNS záznamy, ale co do nich napsat, aby se po zadání www.nejaka-domena.cz načetly stránky z mého serveru www.xxx.yyy.zzz.28/nejaka-domena? Popřípadě musím ještě u sebe instalovat a nastavovat nějakou další službu kromě FTP, Apache, PHP a MySQL?
djlj
Profil
U registrátora můžu změnit pouze DNS záznamy, ale co do nich napsat
Třeba vaši IP ;).
Anonymní
Profil *
Když tam teda zadám svojí IP, tak by to mělo doménu nasměrovat na root localhostu, jestli jsem to správně pochopil... Ale jak vyřešit, aby se to nasměrovalo do nějaké složky na localhostu? Těch webů bych tam chtěl dát víc. Jo a jde to vyřešit tak, aby byl v adresním řádku vidět pořád název domény, aby se tam neobjevila moje IP?
Děkuji.
Dan Fojtík
Profil
Pardon, nepřihlásil jsem se.
Leo
Profil
"Ale jak vyřešit, aby se to nasměrovalo do nějaké složky na localhostu? Těch webů bych tam chtěl dát víc. Jo a jde to vyřešit tak, aby byl v adresním řádku vidět pořád název domény, aby se tam neobjevila moje IP? "
Musite na tom svem Apachi vytvorit virtualni hostitele (virtual hosts). Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0