Autor Zpráva
ph@tE
Profil *
Potřeboval bych vědět jak udělat, aby se stránka vytiskla uživateli úplně stejně jako ji vidí v prohlíeči, tzn. i s obrázky v css pozadí. Na JPW sem se dočetl že si to musí uživatel nastavit sám, aby se mu obrázky tiskly, ale třeba už exisuje ňejaká možnost jak to obejít, proto se ptám. Jinak existuje nějaká funkce na způsob onPrint? ( ta neexistuje ), potřeboval bych totiž udělat, aby si uživatel mohl před tištěním stránky vybrat jestli ji chce vytisknout i s grafikou ( dotaz na pozadí ), nebo bez ní ( to udělat samozřejmě doážu ). Jestli to nejde, tak se na to vykašlu a udělám jenom jeden styl na tištění bez grafiky... děkuju za odpovědi
Plaváček
Profil
Ve většině prohlížečů je tisk obrázků na pozadí ve výchozím nastavení deaktivován. Je to i logické, protože představa, že se mi tiskne krásné černé pozadí a laserovka vyplýtvá půlku toneru jenom na něj, mě často budí ze sna.

Pokud vím, neexistuje možnost, jak zasahovat do základního nastavení prohlížeče a dodávám - díkybohu.
Anonymní
Profil *
Hm tak nic
ph@tE
Profil *
Hm tak nic
HeWeR
Profil
ph@tE
Opera tiskne když je nastavený background: color, ale jako obrázek pozadí nebere.

Jenom bych dodal, že internetová stránka je internetová stránka a vytisknutý text je vytisknutý text - snažit se tedy zobrazit internetovou stránku je blbost. Byl o tom pěkný článek na conBLOGu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0