Autor Zpráva
jrw
Profil
Nejsem si jistý jestli sem ten dotaz patří ale nevím kam jinam bych ho zařadil.
Potřeboval bych převést video z formátu .ifo do .avi? a pak vložit pomocí embed/img/object na stránku. Nevíte někdo kde bych se o tom něco dočetl?

Díky
koudi
Profil
Pokud vím, tak nic jako formát videa ifo neexistuje.
jrw
Profil
A co .bup a nebo .vob?
koudi
Profil
Ifo a Bup jsou jen nějaký malý soubory, co popisujou video ve vob - a to je interně nějakej mpeg. Myslim. Nicméně na převod do avi sou tisíce nástrojů, stačí hledat na netu.
jrw
Profil
Já mám na cd .vob a ten má 446 MB. Ještě jsem se chtěl zeptat jak to vložit do stránky?
quinux
Profil
jrw
To jsou sobory patřící DVD filmu. Pokud je chceš převést stáhni si např. DVD Shrink. Tím ty soubory převedeš do avi a dokonce i zmenšíš velikost. Ale i tak ti vznikne pravděpodobně příliš velký soubor na to, abys ho dával na net. Nejspíš si to stejně nikdo nestáhne.
unknown
Profil
Vob je soubor obsahující video, zvuk a titulky z DVD nosiče.
Ač mi uniká smysl dávat to přímo do stránky, tak řešením to bude jedině překonvertovat do něčeho typu avi.
jrw
Profil
Zákazník má video které chce strčit i na stránky, tak hledám způsob jak to tam dostat.
Lukasisko
Profil *
zkus se podívat třeba na swishvideo
reweb
Profil *
MOhli byste mi někdo napsat na e-mail jak dát na web video j[url=mailto:j.regal@volny.cz].regal@volny.cz[/url] (z html začínám tak nějak ,abych to pochopil;-)...)


díky moc
tiso
Profil
reweb - nemohli, založ si vlastné vlákno diskusie...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0