Autor Zpráva
trit
Profil
ahoj! ráda bych se zeptala, jak udělat, aby se mi místo www.mojedomena.cz/1.html, www.mojedomena.cz/dalsi.html .... a tak, všude zobrazovalo jen www.mojedomena.cz a pak už žádný/něco.html
děkuji
Jan Tvrdík
Profil
To je blbost. Takový stránky nemám rád, protože si nemůžu (teda ne tak snadno) uložit jejich odkaz. Dá se to řešit rámama, ale je to podle mě naprostá blbost. Čeho tím chceš docílit?
trit
Profil
Takový stránky nemám rád, protože si nemůžu (teda ne tak snadno) uložit jejich odkaz

hmmm to je pravda.... chtěla jsem to udělat, protože se mi to prostě zdálo "hezčí"
tiso
Profil
"hezčí" je používať vhodné názvy stránok - nie 1.html a dalsi.html ale napríklad kontakt.html, fotogaleria.html, oblubene-knizky.html... Je možné miesto prípony .html použiť aj príponu .htm - je to kratšie a podľa niektorých aj krajšie...
Anonymní
Profil *
chci si vytvořit web už jsem se zaregistroval ale ted nevím jak tam ty věci dostat můžete mi poradit???????????????????????????????????????????????????????,
anonymka
Profil *
chci si vytvořit web už sem si ho zaregistroval ale ted sem úplně v lese a nevím jak tam ty věci co tam chci dostanu můžete mi poradit prosím???????
djlj
Profil
anonymko, nahraj je pomocí nějakého ftp klienta ;).
RPG
Profil
anonymka
Nebo, nejlépe, založ nové téma. Taky by nebylo od věci podívat se sem: http://www.jakpsatweb.cz/publikovani.html
Just search.
Bubák
Profil
trit
Místo www.neco.cz/dalsi.html můžeš použít www.neco.cz/dalsi. Uděláš složku další a do ní dáš soubor index.html. Nevím, jaké to má nevýhody, možná by to bylo na další diskusi.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0