Autor Zpráva
folwik
Profil *
nazdar ... potřeboval bych pomoct s jedním javascriptem ... mám něco takového link ... jakoby panoramatickou fotku na pozadí tabulky která se pomocí těch dvou odkazů posouvá buď vlevo a v pravo ... jenže když se posune až na konec te fotky ... tak se posouvá dál a zase od začátku takže je tam viďet takový ten pruh jakkdyby kde se zase opakuje ta fotka znova ... a ja bych potřeboval že když se posune to pozadí až na konec tak aby se zastavilo to posouvání a už nešlo posouvat dál ... jedině zase zpádky na druhou stranu ... doufám že mě chápete ... kdyby mi někdo poradil jak to mám udělat ... páč v java scriptu neumím skoro nic ... byl bych moc rád ... předem díky
folwik
Profil *
jej sry ... jsem to poslal omylem dvakrát :-/ .... kdyžtak to jedno vymažte tekn kdo má k tomu práva ...
Jan Tvrdík
Profil
Zkus sledovat tu panoramaposition a až dosáhne určitý hodnoty, tak to stopni.
Jan Tvrdík
Profil
už jsem to dořešil:
if(movingLeft == "yes" && panoramaPosition < 0)
if(movingRight == "yes" && panoramaPosition > -2245)
folwik
Profil *
díky moc ... je to uplně super ... fakt díky
peta
Profil *
folwik
jeste existuje takova vec, jako programek na panorama. Ze si nafotis treba 10 snimku dokola, a on ti z toho udela panoramaticky obrazek a dokonce to prizpusobuje i kontrast a takove veci. Nebni to uplne dokonale, ale dela to dost dobry vysledek.
folwik
Profil *
jako prográmek ?? ... nebo script co ti to udelá přímo na webu ?? ... jestli si tím chtěl říct že to panorama jako ta fotka co tam mám je jakože nic moc udělaná tak to je ... páč to je jenom taková testovací na rychlo udělaná ... jinak v tom scriptu budou jiné panoramatické fotky ... :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0