Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj,
potřeboval bych doporučit nějakou dobrou aplikaci pro fotogalerii. Zatím používám Web Album Generator ale ten se mě moc nelíbí. Zkusil jsem LightBox 2.0 ale ten je zase dost pomalý a ostatní LightBoxy mě moc nevyhovují.
Poradíte aplikaci, která by pěkně vypadala, ale nebyla taková brzda, takový rozumný kompromis.
Předem díky
radim
Profil *
Jo taky zrovna nějakou scháním. Chci aby neměla moc serepetiček a taky aby používala můj vlastní css styl,no je asi celkem blbý když fotogalerie vypadá jinak než zbytek webu.
krteczek
Profil
co se ti na webalbum generator nelibi?
Nasypeš do něj fotky a řekneš jaké chceš aby měli pozlišeni/velikost na stránce a on se o vše postará... Jak je to se změnou vzhledu netušim, ale myslim že by to taky šlo udělat (pomocí css)
Anonymní
Profil *
Zkus http://coppermine-gallery.net
ne
Profil *
coppermie není moc dobrá :-D
habendorf
Profil
JAlbum?
T3SS
Profil *
JAlbum bude asi nejlepší....
jinak ještě např. Picasa2,Zoner web gallery
yenna
Profil
ahoj, taky shanim nejaky programek na export fotogalerie a stahla jsem si JAlbum,
ale nejde me to naistalovat...v prubehu instalace mi to oznami chybu, ze "Nebyl nalezen pouzitelny JAVA VM"nevite, prosim, co to je?
diky
JJ
Profil *
ahoj, taky shanim nejaky programek na export fotogalerie a stahla jsem si JAlbum,
ale nejde me to naistalovat...v prubehu instalace mi to oznami chybu, ze "Nebyl nalezen pouzitelny JAVA VM"nevite, prosim, co to je?
diky


yenna
Asi si budeš muset nainstalovat ještě doplněk - J2RE (Java 2 Runtime Environment).
yenna
Profil
aha...J2RE (Java 2 Runtime Environment).....hm
Java? no tomu moc nerozumim..
nakonec jsem si stahla ten Web album Generator, ten docela jde, akorat (a to asi bude problem u vsech generatoru) me mrzi, ze ta fotogalerie je pak v podstate externi, mimo celou stranku a jeji design a jeste k tomu v tabulkach (coz tady vsichni ..hm..)
akorat ze se muzu trochu pohrabat v css souboru, pokud nechci prochazet a upravovat kazdou stranku kazde zvetsene fotky....
(v html a tak jsem zacatecnik a znam jen to co akutne potrebuju, tak se omlouvam za pripadne omyly ;) )
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0