Autor Zpráva
cinker
Profil *
<a href="01.htm"><i><b><font size="48">Proffiweb.wz.cz</font><b></i><style> a:link, a:visited, a:active{color: black;} a:hover{color:gold;}</style></a>

Prosím vás jak mám do tohoto zabudovat font-famyli:arial?diky
DJ Miky
cinker
font-family, ne font-famyli ;-)

<style>a {font-family:Arial,Helvetica,sans-serif;} a:link, a:visited, a:active{color: black;} a:hover{color:gold;}</style>

... a <style> by mělo přijít do hlavičky... (<head>)
nightfish
neco ve stylu

<style> a:link, a:visited, a:active {color: black; font-family: arial;}...</style>

...pozdě, ale přece :-)
cinker
Profil *
dik
cinker
Profil *
Můžete mi ještě poradit jak tam mám dát místo písma arial stažený písmo z internetu?
venca163
předpokládám, že je to nějaké nestandartní písmo...
tak to tam vůbec nedávej, prtž ho asi většina lidí nemá ve svém PC, takže se jim nezobrazí
cinker
Profil *
A budou mít toto písmo ??? Který je z wordu 2003 Greek Diner Inline TT?dík
venca163
netorufnu si odhadnout, kolik procent lidí bude mít toto písmo, ale mnoho to asi nebude...
(já jím pravděpodobně nedisponuji)
všude píšou, že jediný bezpečný písma jsou arial, TNR, verdana, courier...
cinker
Profil *
dík moc
Bubák
font-family: "Greek Diner Inline TT", Arial, sans-serif;

princip:
Písmo které chceš, nejpodobnější písmo, podobné písmo, generické písmo;

Víceslovné názvy písem mají být v uvozovkách nebo apostrofech. Oděluj písma čárkou, za poslední dej středník. Deklaruj generické písmo, Yuhů používá termín obecné jméno fontu
www.jakpsatweb.cz/css/font-family.html
venca163
Bubák
jistěže, ale i tak si myslím, že to první písmo nebude mít skoro nikdo
DJ Miky
Bubák
Nemá cenu se na to spoléhat... Já jsem o tomto písmu ani neslyšel a to jich mám v počítači skoro jeden a půl tisíce...
cinker
Profil *
A bude se teda všem zobrazovat písmo Greek Diner Inline TT?Nebo když se jim nezobrazí naskočí tam sans-serif?
cinker
Profil *
trochu pozdějc takže nic :-)
venca163
cinker
pravděpodobně ho skoro nikdo nemá, takže se zobrazí to druhé (arial, když použiješ to, co psalBubák)
Bubák
Nemá cenu se na to spoléhat...
Souhlasím.

Já jsem o tomto písmu ani neslyšel
Nemám Ms Office ani nejsem sběratel fontů, takže "klasicky" nemůžu potvrdit, ani vyvrátit.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.