Autor Zpráva
Norbert Pelc
Profil
Kniha návštěv
Norbert Pelc
Profil
Zdarec,
chtěl bych se zeptat, jestli se dá udělat kniha návštěv v HTML.
Nechci ale využívat služeb Bluebordu ...atd.
Dik moc.
Bert
Mistr
Profil
Přímo v HTML ne, resp. v HTML uděláš jen její část. Nadefinuješ, jak bude formulář vypadat (jaká všechna pole bude obsahovat) apod. Jinak ale musíš využít služeb PHP nebo ASP či podobných jazyků.
Norbert Pelc
Profil
Jo tak to asi bude problem, protoze ja ASP ani PHP vubec neumím
Mistr
Profil
Norbert Pelc
Ani já ne.

Na druhou stranu by však nějaké kódy mohly býti k nalezení někde na internetu.
Norbert Pelc
Profil
Mistr
JO tak to jsme dva stejne diky za tvou radu
lopik
Profil
Norbert Pelc
chces kody? napis na moje icq mozno dam.
Norbert Pelc
Profil
lopik
Sorry,
ale ICQ nemám.
Ale mam skype.
lopik
Profil
to je ale smola... mam aj skype
Norbert Pelc
Profil
Jo a slo by mi ho dat???????
lopik
Profil
lulo16
Norbert Pelc
Profil
Jsi ted online
lopik
Profil
uz nie
Norbert Pelc
Profil
tak mi ho napiš prosím sem do diskuse
Mistr
Profil
Norbert Pelc
diky za tvou radu
Není zač.
lopik
Profil
uz som online len nevolaj pekne chat
Leo
Profil
Dotaz na Norberta Pelce:

Zajimalo by me, jak se vam povedlo poslat misto jednoho dotazu dva prispevky, v prvnim jste mel nadpis (Kniha návštěv) a teprve v druhem dotaz. Ptam se protoze to tak dela rada lidi, a tak to mozna svedci o tom, ze stavajici system pridavani komentaru ma nejakou mouchu, nebo neco co lidi mate... Leo
Anonymní
Profil *
Leo
to kdyz se vyplni jen predmet a ne obsah, do obsahu se napise to samy. proto se tu obcas obevujou prispevky s textem "problem s flashem" apod. chtelo by to osetrit - neodeslat s prazdnym textovym polem hm?
Leo
Profil
"to kdyz se vyplni jen predmet a ne obsah, do obsahu se napise to samy. proto se tu obcas obevujou prispevky s textem "problem s flashem" apod. chtelo by to osetrit - neodeslat s prazdnym textovym polem hm?"

Fakt jo :-) No s tim by neco udelat chtelo, nenapadlo me, ze to ma takovou podivnou chybu... Leo
Šejn
Profil
Leo
Nebo je to možná proto, že když se nepřihlásíš hned na hlavním menu (ale až tady když chci přidat nové téma), nejde zaškrtnout pole"oznámení na email"! => Napíšu nové téma, kde vyplním heslo a teprve u druhého příspěvku můžu zaškrtnout to "oznámení"!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0