Autor Zpráva
Šejn
Profil
podle jakpsatweb.cz:
<div style="visibility: hidden" onmouseover="this.style.visibility='visible'">skrytý text</div>
Skrytý text se zobrazí, když se přes něj přejede myší!

Je možné, že by absolutně "napozicovaná" tabulka udělala to samé? => Zobrazila by se až po přejetí myši.
Peca
Profil
Je problém to vyzkoušet?
Tabulka nebo div... Podle mě by to mělo být jedno.
Šejn
Profil
No mě to nefungovalo... dokonce ani ten text....
Timy
Profil
Obecně mi přijde podivné, aby se neviditelný text zobrazil až po tom, co by někdo na ten neviditelný text klikl (nebo tedy přejel myší, to už je jedno).
Šejn
Profil
To je pravda! ale... Potřebuju mít na indexu nějaké obrázky... a aby nerušily celkový dojem, napadlo mě, že by se zobrazily, až když se přejede přes určené místo myší! (myslel jsem, že by to šlo tímhle způsobem)! Nebo znáte nějakou lepší cestu?
Jay Jay
Profil
Šejn : To nelze ani s div, ani s table ani s jakýmkoli jiným schovaným prvkem, on je schovaný, není, vidět, takže jak má vědět, jestli projíždí nad tím prvkem :) Šlo by to tak, že víš souřadníce toho schovaného prvku a přes JS budeš zkoušet, jestli poloha myši se shodoje s polohou daného prvku, ale bylo by to zbytečně složité :)
Šejn
Profil
šlo by to udělat tak, aby se přes nějaký text přejelo myší a třeba pod ním se objevila tabulka?
Jay Jay
Profil
Šejn : Pokud by ten text byl viditelný, tak ano.
Šejn
Profil
ten by byl! ale JAK to udělat?
Jay Jay
Profil
<script>
function f(tabulka)
{
var zobraz = document.getElementById('tabulka');
zobraz.style.visibility = "visible";
}
</script>

-----------------------

<span onmouseover="f('tabulka');">prejed</span>
<table style="visibility:hidden;" id="tabulka">
<tr>
<td>
asdf
</td>
</tr>
</table>

Chceš to vysvětlit ? Nebo čemu konkrétně nerozumíš ?
Anonymní
Profil *
Chceš to vysvětlit ? Nebo čemu konkrétně nerozumíš?
Jo! super! Tohle funguje, diky Ti moc!!!
Jay Jay
Profil
Anonymní : :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0