Autor Zpráva
Looky
Profil
Ahoj,
našel by se zde někdo ochotný, kdo by se mi koukl do zdrojáku a poradil mi přesně jak vycentrovat tyto stránky?Vím, že to tu bylo už tolikrát, ale pořád si s tím nevím rady.Předem díky

http://www.looky.czweb.org/web1/web2.htm
koudi
Profil
Podle mě teda vycentrovaný sou.
Looky
Profil
koudi: To asi jenom taky vypadá, koukni do zdrojáku prosim tě
Jay Jay
Profil
Looky : tak nejdřív ten kód uprav tak aby začal normálně na kraji stránky a potom nastav : #obsah{margin:0 auto;}
Looky
Profil
Jay Jay: to jsem zkoušel, tak to asi nejde... #obsah jsem nazval ten šedý sloupec, to není celá stránka, jestli mi rozumíš
Looky
Profil
Kdyby si to někdo vyzkoušel u sebe na počítači a poslal mi hotový zdroják, byl bych mu moc vděčen, bojuju s tím už jakou dobu a bez výsledku, asi jsem na tyhle věci blbej :/
Jay Jay
Profil
Looky : Můžeš mi říct proč styluješ body, když tam žádné body nemáš ? :)
Jay Jay
Profil
Looky : Teď jsem se najedl, takže si dám padla, klidně to pošli :) ICQ máš v mých detailech, tak se ozvi.
Looky
Profil
Jay Jay: no jo, to je tam trochu navíc :)
Jay Jay
Profil
Looky : mno řeknu ti to asi takhle, máš všechno absolutně pozicovaný a za tohoto stavu se obávám, že nic nevycentruješ :)
Timy
Profil
Jay Jay
Můžeš mi říct proč styluješ body, když tam žádné body nemáš ? :)
A co je na tom zvláštního? :-)

Looky
ale ono to je vážně vycentrované... A zkus se vyhnout absolutnímu pozicování, není to to nejlepší pro rozvržení stránky.
Looky
Profil
Timy: No tak já jsem asi slepej, ale u mě na počítači to teda horizontálně vycentrovaný neni :/
Jay Jay
Profil
Timy
ale ono to je vážně vycentrované... A zkus se vyhnout absolutnímu pozicování, není to to nejlepší pro rozvržení stránky.
On to má pouze takhle napozicované, vycentrované to opravdu není ;o)

A co je na tom zvláštního? :-)
Asi už nejsem dnešní :o)
Jay Jay
Profil
Looky : horizontálně, vertikálně... co z toho je svisle a co z toho je vodorovně :)))
Mistr
Profil
Jay Jay
horizontálně, vertikálně... co z toho je svisle a co z toho je vodorovně :)))
horizontálně = vodorovně
vertikálně = svisle
Mistr
Profil
Jay Jay
Říká se, že vidíš na horizontu pěkné hory nebo že sluníčko zapadá za horizont. Není to pravda si časo užívané spojení, ale občas se objeví. A od toho si lze pamatovat, že horizont je vodorovný. Těžko sluníčko mizí za vertikálou, co?
Jay Jay
Profil
Mistr : Takže sluníčko vertikálně zapadá za horizontálním okolí. Snad si to budu pamatovat :)))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0