Autor Zpráva
Wafle
Profil *
Zdravím, mám další problém. Mám řádek v tabulce, který píše o nějakém souboru ve složce a já potřebuju, aby se ten soubor po označení řádku a zmáčknutí tlačítka "del" smazal. Nevíte někdo jak to udělat?

dík moc ;-)
DJ Miky
Profil
V jaké tabulce? Excel? xxSQL?
Wafle
Profil *
v normální html tabulce
souki
Profil
AJAX a PHP,.. ale bude to složitý..
Wafle
Profil *
Tak jsem to udělal trochu jinak. Ale mám další problém. Tu stránku s tou tabulkou mám v java appletu, který zajišťuje drag-and-drop přenos do serverové složky a zobrazení úrovně přenosu souboru. Na té stránce s tabulkou mám formulář - s checkboxem u každé položky - a potom tlačítkem odeslat pod tabulkou:

<form><table><tr><th align="left">Nazev souboru</th><th align="right">Velikost</th><th>Odstranit</th></tr>
<tr><td>soubor.txt</td><td align="right">3510</td><td align="center"><input type="checkbox" name="del[]" value="soubor.txt"></td></tr></table><p align="right"><input type="submit" name="akce" value="Odstranit vybrane"></p></form>

PHP kod:

if($akce == "Odstranit vybrane") {
$vyb = NULL;
foreach($del as $klic => $hodnota) {
$vyb .= "$hodnota,";
}
$vyb = explode(",",$vyb);
$y = count($vyb);
for($i=0 ; $i < $y-1 ; $i++) {
if(file_exists("$save_path/$vyb[$i]")) {
unlink("$save_path/$vyb[$i]");
}
}
}

A když tam mám třeba 2 položky a odstraním nejdříve jednu a pak chci odstranit druhou, bez toho abych aktualizoval applet, chce se smazat zase ta položka, co se mazala dříve. Když ale to stejný udělám normálně v prohlížeči, funguje vše tak, jak má.

Nevíte někdo, jak to zpravit, popř. jak můžu z té stránky v appletu aktualizovat celý applet?

dík moc ;-)
Wafle
Profil *
tak nic, uz jsem na to prisel :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0